איפה הקסיסה?

יום איכות הסביבה וביכורים

ברחבי העולם נחגג לו יום איכות הסביבה. באנגי מה נכון לעכשיו שוהה במקסיקו איפה שהאיכות והסביבה סובלות קשות מהיעדר שיתוף פעולה והאיכות מתחבאת בתוך האנשים כל כך טוב שאי אפשר להבחין בה במיידית.

ככה זה גם עם המריחואנה המקסיקנית .

המריחואנה המקסיקנית היתה זו שפצחה שת בתולי הנסיכה ארצות הברית. האמריקאים בכלל לא קלטו את הפוטנציאל של המריחואנה לפני שהמקסיקנים הביאו להם בראש. ובימינו אנו אם יש איזה שכטה שוות עישון אמיתית היא תמצא את מקומה מעבר לגבול בעוד שלמקסיקנים המקומיים וגם ללא מקסיקנים המקומיים נשארת ביד שארית הבאסה, גידולי פרא תת רמה המתבצעים אי שם בין ההרים בתנאים של הזנחה קשה וחילול כבודה של רוח הצמח….

אז היום לכבוד איכות הסביבה אספה באנגי מה את כל הזרעים שלוקטו להם לצרכי ניקוי קסיסה והיא תלך מערוגה לערוגה (כי יש כמה כאלה שנשתלו פה מטעם העיריה) בחלקות גנים ציבוריים שבעיר ותפזור בהם בנדיבות מלוא היד זרעי פרא. בפעם האחרונה שבאנגי מה עסקה בכך ובטרם נטשה את הטריילר פארק בו גרה היא השאירה בעקבותיה צמח נקבה בגודל מטר וחצי שצמח ללא הפרעה עד לרגע הקציר ושמו נודע בקרב סטלני המקום …..

סטלנים יקרים: הגיע הזמן שנחזיר קצת לאמא אדמה: אם אתם לא מנסים לגדל את הזרעים בקסיסה שלכם אנא אל תשליכו אותם לפח האשפה, או לכיור, או לשקית עם השאריות של המאנצס , איספו אותם בקפדנות והשליכו בגינות העיר – בואו נהיה נחמדים לאמא אדמה.

פעם באנגי מה פגשה רבי אחד , איש יהדות והליכות והוא הסביר לה שלזרוק לחם לפח אפילו פירורים זה חטא , זה כמו להעליב את השם יתברך. תחשבו שהזרעים של הקסיסה הם פירורים של לחם. נישאו אותם איתכם ביוצאכם אל גינות העיר ופזרו אותם לכל עבר.  – מי יודע אולי בשבועות הבא הם יהיו לכם לביכורים?

ימי סיני הקיציים והיבשים ומריחה כמו תחת של גמל

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*