איפה הקסיסה?

סאחי בלאטה

האמת לא שעניין אותי יותר מדי הצחי ראש בלאטה אבל מה וואללה שמו בעמוד הראשי תמונה כזאת של בחורה עם עיגולים בעיניים סטייל פסיכודליקה וכתבו למטה על שאכטה אז נכנסתי ללינק ומה אני רואה:

http://e.walla.co.il/?w=//1256738

עוד פעם צחי ראש בלטה מתלכלך על אנשים שעוסקים בעישון עשבי מרפא ולא סתם מתלכלך.

תגיד נגמרה לך השאכטה, תגיד אתה בדודא, תגיד אתה מתקמצן לקנות חמישים גרם איכותיים אפילו שבדאווין שלך תמיד יש לך כסף ,תגיד הדילר שלך הבריז למה אם אני דילרית ויודעת מי אתה לא מוכרת לך אפילו חצי רבע נותנת לך להישאר בדודא כמה ימים ומעדיפה שלא תבוא אלי יותר למה אנשים כמוך אני מכירה, קודם הם מתעלקים על השכטה של כולם ואחר כך כשנגמר להם הם נעלבים שלא מזמינים אותם לשכטה ואחר כך לך תדע, הולכים להלשין מי יודע , בוגדניים כאלה. מאלה שגם את אמא שלהם הם ימכרו אם צריך.

אבל ככה לקרוא לחברים שלך בני זונות? לאלה שהזמינו אותך למסיבת פורים? להקיא עליך בחיי, המן הרשע אתה צריך להיות בפורים – כולם שמחים מסטולים נותנים בראש מציעים לך שכטות ואתה בדאווין: הפסקתי. מה הפסקת? אתה עדיין הולך למקומות שמעשנים בהם (תופס טרמפים על העשן של אחרים) מסתובב עם אותם אנשים שם לב רק לאלה שיש להם מנהגים של עישון רואה רק אותם מתמקד בכל התנועות שלהם מה הפסקת? כולה הפסקת לקנות שכטה בראש שלך כפרה אתה מת מת לעשן איזה פרח , מה ג'וינט ראש שלם להוריד , שניים שלושה ככה בבת אחת לקבל את הסחרחורת הנעימה אחרי שלוש ימים גמילה עובד יותר טוב, על הבוקר, לפני ששתית קפה בכלל יביא לך בראש. זה מה שאתה מת לעשות. אתה כמו השועל הזה עם הענבים , יעני אין פירצה בגדר מתלכלך על הענבים. בחיייאת תתבייש לך – גם אני צריכה להתבייש שבאתי בכלל עוד פעם לקרוא בבלוג שלך אבל האמת אף אחד לא כתב צחי ראש בלטה אז יצא לי ככה, בטעות לקרוא אותך עוד פעם ולא יצא לי לסתום. טוב נו לא משנה, הורדתי ראש , מה כפת לי אני מאנשים כמוך בכלל?

2 תגובות

 1. משה
  פורסם 31 במרץ 2008 ב19:09 | קישור קבוע

  בקטע עם הקוק כולכך התרגזתי

  הוא מציג את כל מי שמעשן כנרקומן,שאם הוא מפסיק לעשן אז הוא מתמכר למשהו אחר

  בחיים לא עוברים מהתמכרות אחת לאחרת זה לא ככה.

 2. פורסם 31 במרץ 2008 ב20:59 | קישור קבוע

  אל תתרגז, הוא בדודא והוא מתלכלך כבר הרבה זמן על הסטלנים אני רק פגשתי אותו עכשיו ואין לי שום דרך לענות לו כי הם מצנזרים שם חופשי.
  בחיים דווקא כן עוברים מהתמכרות אחת לאחרת כולנו עושים את זה אבל לא כולנו יורקים על הבאר ממנה שתינו וגם קיבלנו שכטות חינם .
  אפשר לומר הרבה דברים על בנאדם שבולג תחת תנאים אנונימיים ומצידי יש מצב שהוא בכלל שוטר ובגלל זה הערימת שטויות שהוא מפרסם שם, מבחינתי הייתי מתה להושיב אותו באמצע הרוקריי באמסרטדם ולראות איך הוא יעמוד מול שלוש ראשים מהבנאג של באנגימה – פרייר מי מנקא את הקיא שלו מהרצפה אחר כך ומי בכלל עוזר לו כשהם יבעטו אותו החוצה מהפדיחה. חחחחח….
  שחרר אחי, תוריד ראש לא יעצבן אותך כלום .

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*