איפה הקסיסה?

אנדרו פלדמר – האיש והפטריה

אנדרו פלדמר הינו בעל תארים רבים בתחום הרפואה וגר בקנדה. יש לו הרבה חברים באמריקה אבל לרוע  מזלו בשנות השישים הוא העיז לפרסם מאמר רפואי בשבח האל.אס.די וההשפעה הרפואית החיובית שלו על מחלות פסיכוטיות.

יום אחד הוא החליט לבקר את ילדיו המתגוררים בארה"ב ונסע לגבול עם קנדה. לרוע מזלו בשנית קצין חולה נפש בעצמו כנראה, החליט להריץ את השם של אנדרו בגוגל ומצא כי אכן האיש המנסה לחצות את הגבול נהג בנעוריו לתמוך בסמי הזיות (פרסם מאמר אחד בנושא בהיותו באוניברסיטה) ולפיכך החליט לשלול מאנדרו את הכניסה לארצות הברית כיוון שהוא "מסוכן" לציבור. ואכן, כניסתו של הדוקטור לארצות הברית נשללה לעד וזאת מבלי שעבר עבירה אחת על החוק ובגלל שהעיז "לחשוב" בקול רם.

אי לכך ובהתאם לזאת מאוכזב והמום מרמת הנאציזם המשתלטת על גבולות ארצות הברית הוא חזר הביתה ולטענת באנגי מה בטח אכל "טריפ ניחומים" או אולי אפילו החליט שבזמן שהוא ממתין לבירוקרטיה הקפקאית שתשיב לו את זכותו לבקר את ילדיו וחבריו מעבר לגבול – הוא יגדל פטריות.

אבל החלק הזה זה רק בגלל שבאנגי מה מדמיינת לפעמים סיטואציות ולא בטוח שהוא נכון.

מה שנכון הוא שאנדרו פירסם מאמר מעניין ביותר ובאנגי מה מביאה אותו בפניכם – כי פטריות זה פטריות וכולכם כבר יודעים מה באנגי מה חושבת על פטריות נכון?

אז הנה, אה כן, באנגלית עוד הפעם – מה לעשות? אם קשה לכם תגיבו ואני אתרגם.

לכתבה לחצו כאן

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*