איפה הקסיסה?

נימוסים והליכות לערב ראש השנה

כידוע לכם לא מכבר התארחה לה באנגי מה בתור אסטרולוגית דמיקולו וערכה עבור קוראי הג'וינט קו איל הורוסקופ שנתי בהתאם לרזולוציה ההולמת של ששה עד שמונה גו'ינטים או לחילופין עשר ראשים או לחילופי חילופין שתיים שלוש חתיכות מהעוגת חלל שבאנגי מה אופה מדי שבוע.

אי לכך בהתאם לזאת ואף ברומו של עולם החליטה באנגי מה להעניק לכולנו מטעם עולם הרוח (ולא בפלצנות עסקינן) – עיצות להתנהגות הולמת בשולחן ראש השנה
מאידך מתבקשים כל הקוראים לא לקחת אישית את הסרקזם הסמוי המתחבא לו בין עיצות החג, קחו תעשנו משהו ויעבור לכם או שתעצמו עיניים תעשו אוםםםםם וקבלו הכל באהבה אלק….

טלה:

הבנים: קרוב לודאי שהקשר שלכם לעולם הסטלה הוא שאתם דילרים אי לכך ובהתאם לזאת תודיעו בבקשה ללקוחות המשתוקקים שלא יתקשרו אליכם לפלאפון בראש השנה בערב כי אתם עם המשפחה ולא אתם לא יכולים להגיד עכשיו בקול רם כמה עולה טולה.
בנות טלה: אין, אין על השולחן שלכן עם הבישולים והקישוטים וכל הילדים מולבשים חגיגית לכם באופן אישי מותר לגשת לחדר שינה להוציא את הבאנג מהארון בגדים ולהוריד שכטה – אחרי הכל רצוי שתהיו מסודרות כי אתם הולכות גם לעשות כלים אחרי כל זה.
שור:

בנים: עם החליפה הכי יקרה שמצאתם לכבוד החג והנעליים החדשות לא בושה להוריד שורה בשירותים? מה אי אפשר להמתין עד סוף הארוחה?

בנות: כפרה זה שאת במאנציס טוטאלי לא אומר שצריך לבשל לחמישים איש רבאק כולה הזמנתם את ההורים שלו ואתן יודעות שאמא שלו לא אוכלת כלום ואבא שלו בטח ידפוק כמה כוסיות יין וביא אותה בגרפסים על השולחן – מה הכנת ערימת אוכל כזאת? לא בא לך שהם ילכו הביתה מוקדם?

תאומים:
בנים: אתם בטח התקמבנתם על איזה הזמנה שאתם לא צריכים להכין כלום רק לבוא עם החיוך הזה הערמומי והחידודי לשון אז בחייאת רבאק תשתדלו לא לקחת את הקרטון שקניתם למסיבה בערב לפני הארוחה המשפחתית שלא תצא לכם פדיחה שנתית כהרגלכם.
תאומות: כשאתן מתקשרות מחו"ל להגיד לכולם שנה טובה תשתדלו לא להתקרב עם הבאנג למיקרופון שלא יקלטו שאתן  מורידות ראש ושמחות שאתן בניכר רבאק.

סרטן:
סרטנים: אמא שוב בישלה לכולם ואתם יודעים שאף אחד לא יבקש ממכם ללכלך את הידיים ולעשות כלים חלילה אז לא, לא צריך לקחת אקסטה לפני הארוחה.
בנות: לא לא – השמלה עם המחשוף עד סוף העולם שהשיגה לך הזמנה לארוחת ראש השנה  תשיג לך גם כמה דרינקים חינם אחר כך ואולי איזה ניענוע ענוג אבל אם בא לך שכטה תצטרכי להתקשר לטלה שיביא לך קודם כי זה שמשלם לכן על הארוחת ערב אינו סטלן.
אריה:
אריות: אתם בטח טוחנים עכשיו כל מה שהבתולות בישלו בלי להגיד תודה אפילו וכאילו שנולדתם להיות מלכי העולם אבל מה שמציל אותכם זה שאיכשהו תמיד יש לכם חתיכת חשיש נפאלי איכותית בכיס אז תלעסו, תלעסו שיהיה לבריאות
לביאות: ככה אחרי שהבאתם קייטרינג וערכתם שולחן וכל הדאווין והמאנייק תאומים הבריז לכן  (נראה מי יסלח לו מחר לזבל ) לא חשוב תרימו טלפון לגדיות אחת מהן בטח מתמרמרת על כל העולם ועל הילדים שלה מהגירושים השניים שהעדיפו לאכול עם אבא ואשתו החדשה – תגידו להן שיביאו את הקסיסה ושבו לכן ביחד תקטרו על העולם – לפחות סוף סוף אף אחד לא משתתף לכן בשכטה לילה אחד בשנה.

בתולה:
בתולים: תעשו טובה ותחייכו קצת בשולחן של הראש שנה – זה תפוח בדבש לא מרור ואפשר להיות נחמדים לפעמים ולא צריך להסתכל בבוז על הטלה שהופיעו לארוחה בלי עניבה. אולי גם תהיו נחמדים ותסדרו לסרטנית איזה שכטה יא קמצנים?
בתולות: אתן תופעת טבע, אבל מה? לא צריכות לדאוג לנימוסי שולחן כי אם אתן יושבות לאיזה שולחן השנה זה בטח כי אתן המארחות ועבדתם קשה או כי מישהו הרגיש אשם שהוא גמר לכן את השכטה לאורך כל השנה (קרוב לודאי התאומים) אז לא צריך להיות מנומסות אתן קורבנות מותר לכן

מאזניים
בנים: אם אפשר בבקשה להימנע מ"לצלול" בפרצוף של האורחים אנו מודים לכם מראש ולמה עוד פעם החדר שלכם מריח לפלסטיק שרוף?
בנות מאזניים: כן אתן הכי "כוסיות" בשולחן השנה אז אל תתעצבנו אם דוד משה לא יכול להוריד את העיניים מהציצי שלכן תסתפקו בעובדה שאו טו טו העקרב בא לאסוף אותכן עם המכונית החדשה שלו ואתן ברשימה של הוי איי פי במעודון החדש שנפתח.

עקרב:

עקרבים: ראש השנה עוד מעט זמן סליחות תפסיקו לתקוע עיניים של חוקר משטרה בבת דודה שלכם – פעם גם לכם לא היה ויזין והייתם באים לארוחות של המשפחה עם עיניים אדומות אז מה?
עקרבית: כפרה אין טעם לעשות פוזות כולם יודעים שירדת על חמש שש פסים בשירותים דקה לפני שהתיישבת ושהפוזה שלך זה לא בגלל שאת סטייליסטית זה בגלל שאת מנסה להיראות כאילו כלום לא קרה אפילו שהאף שורף לך פחד….

גדי.
גדיים: אתם עכשיו בטח במעגל של הריינבו שרים שירי רוח ושנטי וכן הלאה – אתם לא מתאים לכם שולחן סדר ולא משנה שגרושתכם והחמש ילדים שעשיתם לה מתייבשת עכשיו כי לא שילמתם לה מזונות אתם עוברים תהליך רוחני אז לפחות תנסו להיראות רציניים ותורידו את העיניים מזאת שהעבירה לכם ג'וינט החבר שלה גילגל אותו במו ידיו וחושב שהוא ברגע של "שרינג"
אוממממממממממממממ
בנות הגדי: בסוף תמיד יצא שנדפקתן, אצלכן זה מזון לחיים – אז לא נורא אם איך שקיבלתן חתיכת תפוח נגמר הדבש בצלוחית זה לא בכוונה מאלוהים לא צריך להתרגז. צאו צאו למרפסת קחו שכטה ותרגיעו לחץ.

דלי
דליים: עם הפיצה שהזמנתם משנקין וליד המחשב מנסים לנצח מישהו בקרב אלים ווירטואלי שמתרחש בעתיד מתי שהו רצוי שתשימו לב לשקית הגראס המתרוקנת לאיטה – אני יודעת שהמאפרה מסתירה לכם את הרעיון שתצטרכו לצאת מהבית או להתקשר לטלה שיסדר אותכם אבל ככה זה בחיים מתי שהוא גם ראש השנה נגמר.
ונשות הדלי – כפרה יצאת אל הטבע לבושה לבן להתגודד שם עם אנשים שחושבים שמצאו את אלוהים ותיכף אחד מהם ינסה לקרוא לך בכף יד ולספר לך למה ההורים לא גילו לך שאת ילדה מאומצת עד שהגעת לגיל שלושים – תנסי לדלג על הגדי ליידך ולא להעביר לו את הג'וינט הוא תמיד שוכח להעביר הלאה המאנייק

דגים

דגים: אתם עכשיו בשולחן של ערב ראש השנה עם כיפה על הראש מתפללים כדת וכדין ותוהים על רומו של עולם נראה לי אצלכם אין שום שכטה מתחבאת כי אתם עובדים עם היס"מ שיבושם לכם ראש השנה תיהנו ומזל שאתם לא יודעים עדיין שהילד שלכם מעשן אצל השכנים כבר שנתיים והבת שלכם נותנת לכל השכונה – שוטרים או לא שוטרים?
דגיגות יקרות : עד שתגמרו לחשוב אם בא לכם לקחת שכטה או לא הג'וינט מתבזבז , סתמו כבר ותעבירו הלאה…..

ושתהיה לכולנו שנה טובה ומאושרת שינביטו עציצים על כל מרפסת שכל הארונות בגדים יניבו ציץ ושיח ושעינם החוששת של שלטונות החוק והדיקטטורה תיעצם ותידבק ולא תבחין באף גידול חתרני של צמחיה שקודש בה.

מי יתן והשנה ייפתחו שערי שמיים רחומים וינביטו טיפת שכל בליבותיהם של שוטרים פליליים על פני רחבי הארץ ויובילו ידיהם של מחוקקי חוק לחתום חתימה טובה על חוק מריפואנה של אמת וחמלה.

אמן , תודה ויללה ביי…

אני מתחילה לאסוף ענפים לסוכות. גם במקסיקו אפשר לקבל שכטה עם ענפים לא רק בישראל.

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*