איפה הקסיסה?

לעשות סמים

תחת הכותרת רוצים לעשות סמים בהולנד? כדאי שתמהרו פרסמו חברי ואללה היקרים לליבה של באנגי מה עד מאד, כתבה מטופשת על החלטה הולנדית לסגור את הקופי-שופס בהולנד.

האמת שבאנגי מה לחצה על הכותרת כי כבר שנים שהיא טוענת שכמה שיותר מוקדם עדיף ושבאמת רצוי שכל מתגייס לצבא יזכה מטעם המדינה ראשית כל לשבועיים שהיה באמסטרדם תוך צריכת סמים מוגברת – כדי שלפחות אם הוא הולך למות הוא יוכל להגיד שנהנה מהחיים ואם לא למות שאולי תתעורר לו התודעה והוא יסרב להרוג אחרים – וחשבה שאולי עכשיו גם וואללה סוברים שזה ככה – אבל מסתבר שלא.

חוץ מזה "לעשות סמים" נשמע קצת מעליב לא ככה? זאת אומרת אם מישהו היה בא לוואללה ואומר לה "בא לך שאני אעשה אותך?" או אם מישהו יגיד על אחותך ש"בא לי לעשות אותה" כולנו היינו נעלבים לא ככה?

ואללה – בשם הדקדוק לסטלן: סמים אפשר לעשן, לאכול, להזריק, לבלוע או שאפשר "להשתמש" אבל "לעשות"? מה אתם? ערסים? בחייאת – גם כתבות חסרות קשר למציאות וגם דיבורים של תת-רמה? אין לכם בושה?

ובנוגע לאמסטרדם: לא לדאוג ההולנדים הם העם הכי יותר קמצן שיכולתם להכיר והם לא יתנו לאף אחד לקחת להם את מקור ההכנסה העיקרי שלהם שלא לדבר על המזומנים שהוא מביא לארצם הנאצלת.

באנגי מה אפילו ניסתה להתקשר לכמה חקלאים נחרצים עימם היא מקושרת באמסטרדם אך למשמע שאלותיה כל שזכתה לו היו צחוקים פרועים והשתעלויות מהצד השני של הקו….

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*