איפה הקסיסה?

חנוכה שמח ותמונה מפלילה בהחלט

שימו לב לחיצים ותגידו לי: זה לא באנג שם בפינה?


אחרי שבאנגי מה הפלילה את הבוש(ה) היא רוצה לומר מספר מילים לכבוד החגדים

חנוכה אחלה חג, לא חשוב שבאנגי מה זוכרת איך בחנוכה אחד לפני מלא שנים המשטרה קפצה לה על הבית באמצע חגיגות סוף הבצורת ולקחה ממנה ערימת צמחים , באנגי מה לא שומרת חזק זכרונות רעים אבל האור, השמחה, הנרות הללו שאנו מדליקים
עכשיו מי אמר "מדליקים" ליד האוזן של באנגי מה?
אין ספק שנרות הינם מצרך חשוב מאד בחיי הסטלן המצוי שכן מי לא עמד לו בערב קריר של חורף רע לבב וגשום , עם מצית ריק ביד ובלי אמצעי הדלקת שכטה מלבד הכיריים? ולך תביא את הכיריים לכורסא עם השמיכה איפה שהתיישבת בדיוק לראות סרט וכבר הכסא חם מתחת.
אז נרות, ותמיד תמיד הנרות חנוכה האלה, מהמפעל של העוורים חרשים אילמים, שעולים כזה קצת ועוזרים כזה הרבה – אלה הכי טובים כי אחר כך אפשר לשחק עם השעווה הצבעונית שלהם על השולחן ואחר כך שעות לשבת לגרד את הכתם של השעווה בחג הבא, מתי שאמא באה  לבקר וצריך שיהיה נקי.
המה גם שבחג הזה משום מה, נראה שכל העמים והעדות החליטו פה אחד ליפול על נרות שעווה וגם מאמינים נוצריים מדליקים נרות לרוב, אפילו אם הם תולים אותם על עץ אז מה? מה רע? ואת הנרות שמן בהודו מישהו ראה? חג האורים מקבל משמעות אחרת אחרי שעושים מדיטציה רבת משמעות לשלום העולם , מדקלמים באהבה שתיים שלוש או יותר נכון 108 אום מאני פדמה אום וגם קדים ברוב טוב לב.
מה הפלא שבאנגי מה אוהבת את חג האורים?
יללה שיהיה לכולנו חג שמח , שהנרות ידליקו לנו גם קצת רחמים ואהבה בלב שנזכור כמה מליונים מאיתנו אין להם לא חשמל ולא נרות , שלא לדבר על שמיכה להתחבא מהקור כלבים שפוקד את היקום ואם מצאתם עצמכם בלב ליבה של  מסיבה שתהיה לכם הדלקה נעימה…

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*