איפה הקסיסה?

יומולדת שמח

לא ניתן לעשרים לאפריל לעבור בלי להזכיר לכולם שחובה עליהם ביום בינלאומי זה לצאת ולחגוג את יום הולדתה

של מריה – חואניטה האהובה על באני מה מכל, ואשר גרורותיה פשטו השבח לאל בכל חלקה פנויה בעולם

נזכיר ביום זה שעדיין יותר ממליון אנשים חפים מפשע יושבים בבתי סוהר כשכל חטאם אהבתם לצמח המופלא

עוד נזכור את עוונותיהם הרבים של אלפי שוטרים חשוכי מרפא שטרחו לתפוס , להרוס ולהשמיד אלפי נטעים צעירים של הצמח המרפא ואיש לא העמיד אותם לדין על פשעי המלחמה שהם ביצעו כנגד אלפי חולים שיכלו לצרוך את המריחואנה כדי להקל על כאבי התופת שהם חווים. 

נזכור באהבה כל דילר (גם את המנייקים) שדאג ודואג לנו לסטש חביב שיהיה על מה להישען בעת עצב

נחבוק בשמחה חברים לשכטה ואולי אפילו נזמין אותם לאיזה צ'ילום חברותי והעיקר ננפנף אצבעות משולשות למימסד החשוך ונגיד להם ש: די כבר, נו, אולי תנסו קצת לפני שאתם מדברים שטויות? 

אני סטלנית גאה, המריחואנה עזרה לי לגלות צדדים יפים, צדדים רוחניים בתוכי שלא ידעתי על קיומם, היא מגרשת לי את העצב ואת הכעס שאוחזים בי כשאני רואה איך בני האדם דורסים את הטבע ללא רחם ויורים אחד בשני, היא עוזרת לי לתמוך בחברים שלי שצריכים הרבה אהבה ותשומת לב ואם לא המריחואנה לא הייתי זוכה לבלות את קיומי המצחיק במחיצתה של באנגי מה האהובה עלי כל כך. 

אני אישיות מתמכרת, אני מתמכרת לאנשים ,  לחיים, לאהבה, לתענוג – מי לא? המריחואנה עזרה לי להיפטר מהניקוטין – ובמילים אחרות הצילה אותי מסיכויים גבוהים לקבל סרטן. המריחואנה עזרה לי לייצב את רמת הסוכר בגוף שלא היתה יציבה וברגע שחדלתי לערבב טבק בעישון שלי הפסקתי גם להשתעל. 

לא רק שאני חושבת שמריחואנה צריכה להיות מסובסדת על ידי הממשלה ומגודלת בשדות ישראל עם טכנולוגיה מתקדמת  אני חושבת שכל מי שמונע מחולי סרטן את ההזדמנות להשתמש בתרופה היחידה שלא תקרע להם את הצורה של הגוף מבפנים, לא תשמיד להם תאים שהם צריכים ולא תגרור הקאות אחריה – צריך לשבת בבית סוהר בעצמו .

וכל שנה, אני בוכה בעצב, שלא ידעתי על המריחואנה כשאמא שלי גססה מסרטן. 

חג שמח לכולם – 20 לאפריל – במקסיקנית : ויוה לה מוטה . (תחי המריחואנה)

שלכם באהבה

סטלנית גאה

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*