איפה הקסיסה?

לרגל חגיגות הקנאביס – סיפור מהחיים

הסיפור הבא לוקט והובא בפניכם מפיו של אלדון הידוע גם כאהוב ליבי וגם כממציא האייסולטור ועוד כמה דברים אחרים גם כן:

דידי שרמה היה הודי שנמלט מאשמת רצח בהודו והגיע לנפאל על גבי משאית אותה קנה בהקפה אך לא שילם עבורה וכך הוא הגיע לקטמנדו והתחיל לעשות עסקים שם כי אסורה היתה עליו הכניסה להודו. בקטמנדו הוא הקים את חנות חשיש בשם "עדן".

מאוחר יותר הוא השכיר לחבר אמריקאי מקום בבנין של החנות והלה פתח שם מסעדה בשם "עדן" אף היא. וביננו מה יותר "עדן" מחנות חשיש ולידה מייד מסעדה לכיבוש המאנצ'ס? בהיות המסעדה ואף החנות ממוקמות בכיכר המרכזית שבקצה רחוב "הפריק" בנפאל (נשבעת לכם שקראו לרחוב ככה) שתיהן שגשגו וצמחו במהירות .

בראות דידי כי מסעדת "עדן" משגשגת אף יותר מחנות החשיש "עדן" הוא הגיע למסעדה בליווי שוטרים נפאלים והאשים את החבר שהשכיר ממנו את המקום שאין לו ויזה נפאלית להקים עסק. החבר נמלט על נפשו מכיוון שאכן לא היתה לו ויזה והמשטרה החרימה את כל הציוד במסעדה והובילה אותו לתחנת המשטרה . דידי שארמה קנה את הציוד בשוחד קל מאת השוטרים חזר למסעדה ופתח אותה מחדש בעצמו. ככה דידי שארמה עשה , אך המסעדה לעולם לא הצליחה להתאושש – בטח בגלל שזה היה בנפאל מקום בו הקרמה עובדת חזק יותר וגם בגלל שבעל המסעדה המקורי ידע לבשל ודידי לא ידע בכלל.

דידי שארמה מכר הרבה חשיש לתיירים שהגיעו למקום ,אך בה בעת מסר את שמותיהם ואת רשימת הסמים הכמותית שמכר להם גם לידי משטרת שדה התעופה הנפאלית שבתורה החרימה את הסמים מאת התיירים בשדה התעופה והחזירה לו את החשיש במחיר זול .

ככה לדוגמא הוא היה יכול לשבת בסבבה במסעדה שגנב מהחבר שלו, למכור לתייר צעיר ומתלהב איזה חצי קילו , על הדרך להוריד איתו איזה צ'ילום ככה לשאול בסבבה מתי הוא עוזב את המקום ואז להרים טלפון למשטרה המקומית ולהודיע להם מתי מגיע כבוד התייר לשדה התעופה. השוטרים הנפאלים היו מזנקים על התייר המתלמד מחרימים ממנו את החצי קילו ומוכרים את זה לדידי שארמה במחיר מוזל.

אבל אף אחד בחיים לא יכול היה על הפוסטרים של דידי שארמה. הוא עשה פוסטרים עם תמונות של אלים הודיים וגם אלים נוצרים סטייל "lets get high " ואם אני אצליח לעלות תמונה אתם תיכף תראו על מה אני מדברת .

יום אחד מכר דידי שארמה מספר נבחר של קילואים (עשר למען הדיוק) של חרה חשיש לאנדי , אוסטרלי גדל מידות וזה נסע עם כל הסחורה לאירופה לגלות שהחשיש חרה ואין איך למכור אותו . אנדי חזר לקטמנדו ובא לבית של דידי שארמה ובידו מיכל דלק. אנדי התנהל לאיטו לאורך הדירה של דידי ושפך את הדלק על פני כל הבית. ואז הוציא אנדי מצית והודיע לדידי שהוא דורש ממנו לאלתר לשלם לו בחזרה את הכסף שאנדי השקיע בחשיש.

זו הפעם דידי מיהר לשלם. אנשים רבים לא קיבלו את הכסף שלהם בחזרה מדידי שרמה. אבל אנדי האוסטרלי קיבל את הכסף .

לדידי היה מחבוא ובו בערך 200 קילו חשיש בגינה. על הגינה שמר גנן מקומי שסבל זמן ממושך מהתנהגותו הנבזית של דידי שארמה. יום אחד באו השוטרים לבית של דידי ובאדיבות הגנן הולשנו על המאתיים קילו שבגינה. השוטרים השליכו את דידי שארמה לבית הסוהר המקומי ובעקבותיו שתי מנהלי תחנת משטרה שעבדו איתו .

דידי שארמה הצליח לקנות את דרכו החוצה מבית הסוהר אך התנאי של הרשויות היה שהוא יצא את תחומי נפאל ולא יחזור על עקבותיו. משפחתו נשארה לנהל את המלון מסעדה קופי שופ אבל את דידי אף אחד לא ראה יותר.

לאלדון שישב בנפאל 22 שנה ועסק בעיקר בייצור חשיש איכותי התמזל המזל . הוא בחיים לא עשה עסקים עם דידי שארמה. כי אין כמו קרמה להתגונן מדידי שארמה.

טוב עכשיו אני אנסה להעלות את התמונה גם כן.

ביי לבינתיים

אה , הנה התמונה – בעזרתו האדיבה של שי – הגורו שלי לענייני בלוג

פלייר של דידי שארמה

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*