איפה הקסיסה?

צחי ראש בלטה- בשבחי הפה המטונף

 שלום לכולם – אף אחד עוד לא מכיר אותי כמו שצריך אז הרגשתי צורך להסביר לכולם שאני מזל תאומים. אנחנו הרבה בתוך הראש שלי ולא תמיד מסתדרים יופי אבל אין ספק שבין הבודהיסטית, הסטלנית, הילדה והשרמוטה זאת שהכי מתעצבנת זו השרמוטה שבתוכי . אז אם אתם לא בעד טינוף הפה המזעזע תתחשבו בי, הרגע הורדתי חמש ראשים לפחות כדי להירגע מהטראומה של הכתבה שקראתי ואת התגובה כתבתי לפני שהורדתי אותם.

תגובה לכתבה שהתפרסמה בוואללה תחת הלינק הבא:

http://e.walla.co.il/?w=//1252941

גם בגלל שזה הבלוג שלי וגם בגלל שבדוק לי שאת התגובה הבאה אף אחד לא ישים על הפוסט המטופש שפורסם בואללה (מצד שני, ואללה מה כבר יש לנו לצפות מוואללה?) ולפיכך בחרתי להשימה להלן:

הכתבה שמלונקקת להלן  נפלה עלי בדיוק בין הבאנג החמישי לשישי כשאני מהרהרת בגעגועים בשיחות הבלתי נגמרות שלנו באמסטרדם  שלימדו אותי כל כך הרבה על החיים וככה מלחיצה על המקשים , גולשת – מה לעשות מכורת אינטרנט – קוראת חדשות , מחטטת באף, מתעצבנת על הנאצים של העולם ופתאום מי נופל עלי? צחי ראש בלטה.

מה אני אגיד לכם ? אני מקווה שקראתם כבר על מה אני מדברת ושאתם עצבנים כמוני כבר כי באמת יש גבול לכל תעלול ועוד באמצע השכטה של חמישי שישי!

צחי ראש בלטה היקר: אכן אם לטעמי תשאל אני מעדיפה לדעת שיצורים כמוך יושבים על הבר של איזה מקום מסריח דופקים דרינקים ואחר כך גם גולשים לשירותים המקומיים עם איזה קטינה בעלת שדיים סיליקון שתביא לכם את המציצה של החיים בזמן שאתם מורידים שתיים שלוש שורות על הכיור ומתגעגעים לימים שבהם ידעתם אהבה של אמת – עלמת חן שרצתה יותר מלטעום את השערות של הביצים שלך בפה ושנשיקות איתה לא היו מסריחות מניקוטין אלא בניחוח לימון של ניו יורק דיזל קטלני שזה עתה הגיע מאמסטרדם

אני גם בטוחה שחמת הזעם שלך מתאימה יותר לראש של שוטר מאנייק מאשר סטלן חביב ושהיא בטח תוצאה של איזה כפה שהשיכור התורן הוריד לך בידידות בדיוק איך שהתכופפת לנסות להתעלם מהסחרחורת שתקפה אותך בגלל הייגר מייסטר המהול שקנית על הבר.

וכן ואללה, סטלניות לא תמיד נותנות, בזה אתה צודק . ולמה?  הסטלה כפרה זה אפקט הפוך לשיכרות: רואים ברור יותר ופתאום קולטים שוואללה – איכסה – יש עליו שטר או שניים וסיכוי לאיזה ג'וינט מעפן אבל יש לו גם תלתלים על הביצים והוא גם הרגע גמר לשתות מי בכלל רוצה לבלוע לשיכור? כולם יודעים שזה מר ומגעיל.

לי בכלל נראה שכל הפוסט הזה שואללה  הירשו לך להנחית על הקוראים התמימים מציג עובדה אחת נכונה: אתה בחיים לא נגעת בשכטה כמו שצריך ואם יצא לך לעשן נראה לי זה הסוטה השכונתי נתן לך כדי שתתן לו כשהיית קטין ואתה עדיין בטראומה בגלל זה עד היום.

עכשיו איך מרגיש לך? ככה אני הרגשתי בזמן שנפלתי על הכתבה המעפנה שלך בואללה אחרי ששנים אני לא נוגעת באלכוהול ולא בניקוטין אבל מעשנת אוכלת ושותה מהצמח שאפילו להזכיר את השם שלו ליד הכינוי שלך זה חילול הקודש.

דע לך יקירי שיש לי רשות להתחרע בבלוג הזה כאוות נפשי ואני לא ארחם על מי שלא יודע על מה שהוא מדבר בזמן הוא בא לטנף את הפה ולא מעניין אותי גם כמה שטרות יש לו בכיס לגלגל בשביל שורה מהכיור.

אנשים כמוך אני מאכילה עוגיית חשיש ישר מהתנור הקטן שלי ונותנת להם להזדעזע ככה שהם לא ישכחו יותר מאיפה בא התענוג האמיתי.

אישית אני לא הייתי נותנת לך גם אם הייתי על אקסטה.

10 תגובות

 1. עידו
  פורסם 21 במרץ 2008 ב22:31 | קישור קבוע

  את גדולה!
  הייתי מת לשבת איתך על איזה גו'ינט..

 2. פורסם 21 במרץ 2008 ב23:42 | קישור קבוע

  יש לך כסף לכרטיס למקסיקו? אתה מוזמן לערימת קסיסה עצבנית עם עוגיות חמות מהתנור
  אלכוהול וסיגריות אסורים
  ובקשר לגודל – חכה לתמונות נראה אם עדיין יבוא לך .

 3. אח שלו חבר שלו
  פורסם 22 במרץ 2008 ב14:59 | קישור קבוע

  ואללה אחות שלי שיחקת אותה… סחתיין עלייך!

 4. פורסם 22 במרץ 2008 ב20:55 | קישור קבוע

  אח שלו חבר שלו : וואללה אחי גם אתה מוזמן למקסיקו – אולי יום אחד איזה קורא עשיר (רק לא צחי ראש בלטה ) יחליט שכולנו צריכים להיפגש ויטיס (עדיף עם חברת תעופה הולנדית) את כולם לבקר אצלנו – השכטה עלי – מרגישים שכבר עישנתי הבוקר לא?
  אבל בקשר לקירבה המשפחתית אולי עדיף שתכיר את יתר המשפחה לפני שאתה מצטרף? יש מצב תעדיף להיות בן דוד בלבד… סתאאם…

 5. משה
  פורסם 26 במרץ 2008 ב21:35 | קישור קבוע

  תודה!

  הרבה זמן רציתי להגיד לסתום ההוא!

  דיברת בשם כולם..ויצאת מלכה..

 6. פורסם 27 במרץ 2008 ב18:17 | קישור קבוע

  האמת אני לא קוראת קבועה שלו אם הוא יעצבן אותך תיכנס ללינק של האיש הכתום מצד שמאל למעלה בבלוג שם אתה יכול להגיע למקום שבו אנו יכולים לצוטט תשלח לי לינק של הכתבה ואני אכנס בו עוד הפעם בשם הסטלנים המתורבתים אבל בסך הכל תחשוב, הבחור שרוי בסבל הוא עוד לא פגש את באנגי מה.
  אה ועוד מעט מתארגת הקבוצה למקסיקו – אתה מוזמן.

 7. אח שלו חבר שלו
  פורסם 28 במרץ 2008 ב19:06 | קישור קבוע

  יש אפשרות לפני מקסיקו לתת גיחה לאמסטרדם?!
  הבנתי שרוצים לסגור את רובע החלונות האדומים ופעם אחת בעיר המטורפת הזו לא הספיקה לי אני חייב עוד פעם!!!

  דרך אגב למי שלא היה, אמסטרדם מומלצת מאוד, אבל כבודה של מקסיקו במקומה יושב!

 8. פורסם 28 במרץ 2008 ב19:48 | קישור קבוע

  סוגרים אותו כבר סגרו כמה וכמה חלונות והעסקים העשירים משתלטים על הרובע – חנויות אופנה מסוימות כבר כבשו בניינים שלמים – מה זאתומרת השאלה הזאת. חובה עליך אמסטרדם עם כל הכבוד למקסיקו . ואם כבר אתה שם תלך תקנה מהר 70 גרם פטריות טריות קח לך מלון קטן וחברים טובים וכל אחד שיאכל שבעים גרם – אגב, פגשת פעם את אלוהים? 70 גרם והדלת פתוחה.

 9. גימזו
  פורסם 30 במרץ 2008 ב1:44 | קישור קבוע

  אלף אני בא למקסיקו בקרוב ,בית ,את מלכה (:

  peace

 10. פורסם 30 במרץ 2008 ב9:33 | קישור קבוע

  איזה מלכה אני איזה? צפרדע עדיף. בשלולית אף אחד לא מפריע עם העניינים של הכתר – תבוא תבוא היום נפלה עלינו שכטה שחבלבלת עד עכשיו אני בהתאוששות כל דקה שנדמה לי שעבר לי אני ישר מורידה ראש ועוד לא גמרנו עשר גרם בקושי

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*