איפה הקסיסה?

אבל בבקשה לא להתבאס

אני יודעת מזמן לא כתבתי ובאנגי מה היתה עסוקה במאורעות קשים של אובדן ושכול עם פטירתו של אהוב ליבנו, המורה דרך שלנו, איש הכי 420 ומאסטר פטריות , בודהיסט ואוהב אדם.

ועכשיו כשגמרתי לילל ולספר לכם את הצרות האישיות שלי אני רוצה גם להשתמש בהזדמנות הזאת שאתם קוראיי האהובים (ובמיוחד אלה שמכירים אותי) מצויים בשוק וללנקק לעמוד לזכרו שעשיתי .

רציתי ללנקק לשם אפילו שזה באנגלית שתראו שאני לא התפרקתי וגם להגיד שבאנגי מה עזרה הרבה עם הרוח הצמחית שלה, לא רק לי בשעות קשות של אובדן אלא גם לאהוב ליבי ברגעיו האחרונים שאף מורפין שדחפו לו בבית חולים ובהוספיס בימים האחרונים לא השפיע עליו לטובה כמו רבע גרם נפאלי משובח מתחת ללשון ואז הוא היה מתעורר לחיים מדבר, צוחק, מספר סיפורים וגם מצליח לאכול ולהירדם בלי כאבים .

עד מתי ימשיכו מרעי העולם הזה להסתיר את יכולותיו הקסומות של הצמח הזה אין לי מושג , אני עסוקה בלהתבכיין בימים אלה אבל אני גם כותבת ובטוח שבקרוב גם אכתוב שוב בעברית, פשוט הוא לא ידע עברית ואני משתדלת לכתוב לו באנגלית את הלזכר במקרה והוא מצליח לגלוש באינטרנט עדיין גם מהצד השני של המציאות

הרבה אהבה היתה לו בלב אלי ואנחנו בהחלט הסכמנו שבפעם הבאה שיצא לנו להתגלגל ביחד נשתדל להגיע בגוף אחד שלא נצטרך זמן לחיפושים – הוא היה הסגול שלי ואני הייתי הורוד שלו – איך זה בתור משפט של מתאבלת שיושבת בבית עם הבאנג וכותבת לקהל קוראיה הנאמן והדומם?

אז הנה הלינק שעכשיו כבר לא צריך להחביא את התמונה שלו ואפשר להראות לכולם איזה איש הוא – ואני מזמינה כל אחד מיכם שלוחץ על הלינק להביא את הבאנג לשבת דקותיים מול התמונה הראשונה ששמתי שם שלו ולהוריד ראש ולאחל לו נסיעה טובה.

אום הרה דווה הרי אהובי….

3 תגובות

 1. יי
  פורסם 12 בדצמבר 2009 ב13:08 | קישור קבוע

  רוכש כבוד 🙁

 2. המכשפה המקסיקנית
  פורסם 12 בדצמבר 2009 ב13:21 | קישור קבוע

  תרחוש אהבה זה יותר נעים – ניסיתי בעצמי…. אבל אין ספק אם עלי ג'י אומר respect או אטה פרנקלין זה נשמע אחלה בשבילו…
  תודה….

 3. מעושן חלקית
  פורסם 13 בדצמבר 2009 ב16:38 | קישור קבוע

  ריספקט ואהבה לך ולו

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*