איפה הקסיסה?

אז ככה מה היה לנו החודש

באנגי מה מצאה חוף בקאבוס סאן לוקס

kabos_san_lukas

הנה הלינקוק:
http://picasaweb.google.com/103627015754134533278/Cabos#

וככה על החוף הזה כל הזמן מנסים למכור לבאנגי מה כל מיני מזכרות (כאילו היתה ולא שוהה בלתי חוקית של שנים רבות) וביניהן מקטרות למיניהן בדאווין של אצטקים וכולי

אז באנגי מה קנתה  מקטרת אחר כך למרבה השמחה גם מצאה שבאותו החוף ממש גם מוכרים את המילוי מקטרת:אקפולקו גולד קוראים לזה או במילים אחרות:

No seeds not sticks

מאוחר כך הסתבר לעת ערב סתבר שקאבוס העיר התחתית זה בעצם אילת קומפקטית עם מועדונים פתוחים לציבור שהגדול בהם שייך לסולן של ואן הלן (או לפחות הכי גדול שבאנגי מה ראתה באותו ערב לפני שהראיה נהיתה לה מטושטת מהשכטה) ושמה יש הופעות קאבר לשירי רוק ואמריקקים מקפצצים לצד המקסיקנים בשמחה (אין סמים מעניינים לצערינו) הרבה בירות וטקילה.

בחורה אחת שרה שם קרנבריס והזכירה לבאנגי מה את ליסה מהשלוליות (טיפת געגוע) וגם שעשוע מקסיקני מעניין: בינות לתיירים מסתובב מקסיקני עם בטריה ושני כבלים ומי שמעוניין מוזמן "להתחשמל בפרטיות או בצוותא" – התמונונת אחרונות בלינקוק מראות את מרטין תייר צ'כי טוב לב, מתנסה בחישמול. למי שאין שכטה עדיין אולי שווה להתנסות. באנגי מה ויתרה על התענוג כי כאמור היתה לה שכטה.

ככה בילתה באנגי מה את היום האחרון של אוגוסט והראשון של ספטמבר או בערך וטרם התאוששה נפצחו להן במפתיע חגיגות ראש השנה הישראלי והנה שוב נפצחוחו להן חגיגות השנה טובה וצריך להתחיל עם האיחולים והברכות והמתוק הזה של הדבש

אז היה צאט עם דן סטלן למי שלא מכיר שיחפש את הבלוג בעמוד הראשי רבאק – ודובר בעינייני איחולים שזה פשוט כי מה יש לאחל לארץ ישראל? שהשכטה, תפרח תגדל ותבצבצץ בכל פינה אפשרית, שמשטרת ישראל תתפוטר לרגל מחדלי שכל כבדים, שממשלת ישראל תפרוש לרגל גילויי בורות וגזענות ושנהיה עם חופשי בארצנו – אה לא זה מהיום עצמאות מההמנון …..

אז כן שנה טובה של תפרחות בגודל בקבוקי קוקה קולה שני ליטר שייפסקו המלחמות ושרק עשן מתוק יצא מכל הארובות

והחלונות והדלתות

ושאולי יבוא יום בשנה הבאה ונוכל לשבת על המרפסת באמת עם הבאנג ביד ולשיר שירי שנה טובה בלי שיהיה צריך לשים אף דוד על המשמרת …..

נשיקות לכולכם

בקרוב: תמונות של מקטרת אצטקית

2 תגובות

 1. פורסם 8 בספטמבר 2010 ב5:53 | קישור קבוע

  שנה טובה ומתוקה באנגי מה אחלה שנה ירוקה
  יש לי גם לינקוק:
  http://dansatlan.tumblr.com
  תהני מהרעש השקט שלי. צאוו :-}

 2. פורסם 20 בספטמבר 2010 ב10:25 | קישור קבוע

  חן חן לך יקירי השקט

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*