איפה הקסיסה?

פסטה ליחידים ושקיעה עם גוינט ביד

שזה כבר כמעט עשר ימים אולי יותר שבאנגי מה גרה בלה פלאיטה  ולא חודלת מלגלות רגעים מופלאים של לבד במרכזם של אירועים חברותיים מקומיים וככה גם מסיבת ראש השנה שבאנגי מה איישה את ההוקה לאונג' שלה (יעני חדר נרגילות) ולפיכך וכטוב ליבה המצוי דאגה שכל הנרגילות יתפקדו בצורה מושלמת מתובלות כדת וכדין בשכטה אה לה פלאיטה שלאחרונה מה שווה ביותר היא וממסטלת כדבעי. זו היא אותה השכטה אשר נאפתה בלחם ירוקת לרגל חגיגות הקריסמס ונדמה שהשנה באנגי מה נאלצת לדאוג שכל הנוצרים הטובים שם בחוץ יהיו מסטולים ותדע נפשם את עד לא ידע היהודי.

יאמר הסטלן המצוי אבל באנגי מה את בודהיסטית – נו אז מה תענה באנגי מה אסור לחשוב ביהודית יותר?

וקצור היום באנגי מה עשתה נקיון למחשב העבירה את כל הקבצים האינסופיים שהיא מתכוונת לקרוא פעם לדיסק קשיח חיצוני ופיללה נפשה אולי זה יעזור לסקייפי לתפקד יותר טוב כי לאחרונה סקייפי זה חרה.

אחרי זה ירדה אל החוף לראות שקיעה וכשחזרה מצאה עצמה מתמודדת עם הצורך לאכול הקרוי בשם מאנץ

עכשיו אין בעיה יש אוכל בבית רק שלבשל בסטלה זה משימה קצת מורכבת במיוחד שכל הציוד הנוכחי הוא פלטה חשמלית קטנה קומקום מים כזה ומחבת עמוקה כי את הסיר של המרק אי אפשר באנגי מה נתנה לאיזה כלב קצת מים בסיר הזה ומאז הוא סיר להשקיית חיות הגינה.

אז ככה באנגי מה חתכה בצל ושום ושמה במחבת והוסיפה אפילו קישוא וכורכום וגם פלפל חריף קטן ועצבני ששר במקסיקנית ועל הכל זרקה חצי שקית של ספגטי וקומקום מים אחד אחרי שהוא רתח כבר והכל התבשל יופי שמה אבל מה עכשיו יש לבאנגי מה וואחד סיר עם ספגטי וקישוא שזה אי אפשר לאכול לבד והמצוקת הזאת בדבר איך  מבשלים לאחד היא חדשה לה.

אז אפשר ללכת לשכן שבקראוון להגיד לו אהלן בוא נהיה חברים טובים הנה פסטה לאכול ? אפשר גם להביא אותה לבעלת בית שכבר מקבלת תה כל בוקר אבל זה חריף לאללה והיא כבר יש לה בעיה עם הכליות רק זה חסר לי שהיא תאכל מרק צהוב כזה עם ספגטי ותתפגר לי ליד הבית. ממש דילמה.

לרגע חשבה לעצמה באנגי מה למה שלא אשאל את הקוראים שלי אבל בו ברגע התפרץ לה צחוק עז שכן הקוראים הם עם הקרוא לא עם הכתוב, אם היו עם הכתוב היו עכשיו כותבים בלוג לא ככה.?

אז אם יוצא לכם פעם הבאה לבשל פסטה ואתם לא רוצים שיקרה לכם אותו דבר תזמינו חבר. תזמינו חבר יכולה להיות הרזולוציה הכי מוצלחת לשנה המתקרבת במיוחד לרגל סימני המצוקת שכטה בארץ אם כי שמועות הגיעו כי העניין מסתדר, תזמינו חבר בבשלכם, באוכלכם,בהולככם ובבואכם – שימו לב דילגה הבאנגי מה על בשוכבכם מטעמי צניעות רבנית – אבל תזמינו חבר. תדאגו שתמיד יהיה מישהו אחד לפחות שאפשר שהוא חבר ושאפשר להזמין לפסטה ותדעו כל הזמן שטוב חבר טוב מחבורה של אוב – סתאם בשביל החרוז

ושתהיה שנה של חברים טובים לכולם

אוהבת אותכם עד מאד

2 תגובות

 1. אחשך' גיבור
  פורסם 5 באפריל 2011 ב15:25 | קישור קבוע

  וואלה אחי כל הכבוד על התושיה ושהצלחת לרשום את כל זה שאתה בסטלה שמים לב..
  חוץ מזה היה מצחיק לאללה ישך עתיד!!

 2. פורסם 5 באפריל 2011 ב16:19 | קישור קבוע

  thanks but who are you calling brother
  I am sister
  you must be stoner then i am
  sorry for the english my computer lost its Hebrew temporarily

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*