איפה הקסיסה?

גמילה ממריחואנה – משפט פרדוכסלי

בוקר טוב מותק, ישנת טוב? הנה הנה התה הירוק הרגע גמרתי להכין , שב מותק , אוהבת אותך , אני עושה ארוחת בוקר, מה זאתומרת יש מה לעשן? יש ג'וינט בקערה של הקסיסה ואם לא בא לך עשן על הבוקר תאכל חתיכת עוגה במקרר – זה כבר יסדר לך את הראש יופי יופי לפני שאתה פותח את המחשב לקרוא חדשות.

זוכר שפעם הרגשתי כזאת עצבנית בגלל שחברה שלי עברה שטיפת מוח שגרמה לה לחשוב שמריחואנה עושה לה רע ואמרתי לך שמרגיש לי כאילו העשירים של העולם רוצים לשים את כל הסטלנים במחנה ריכוז ולשים להם עלה ירוק על הכתף בתור תחליף למגן דוד צהוב של פעם?
אז תנחש מה? האמריקאים החליטו להתקדם בנושא.

http://alternet.org/drugreporter/80408

הם מקימים במחיר של ארבע מליון דולר כספי ציבור את המרכז "לגמילה מקנאביס".

מעניין מה הם יעשו שם? כי נגיד שיש "מרכז למחקר אומנות העינוי" אז לוקחים אנשים ומענים אותם, כמו בסין למשל, ובודקים את התגובות וכמה הם יסבלו לפני שהם מתים – זה אפשר להבין – גם היטלר היו לו כאלה מרכזים
אבל במרכז לגמילה ממריחואנה הם צריכים אנשים שסובלים מגמילה , יעני אנשים עם "דודא" וכמה כאלה כבר יש? זתומרת רובם מקסימום יסבלו יומיים שלוש בגלל שאין יותר מה יחזיק את המציאות במרחק בטוח מהמצח – אבל אחרי יומיים הם יחזרו לעצמם כי את האישיות הסטלנית הידידותית שלהם לסביבה אי אפשר לתלוש מהם אחרי שנים של מריחואנה. אז מה? הם יכריחו אנשים להתמכר למריחואנה ואחר כך יקחו להם את המריחואנה ויתנו להם להתבעס? וכל כמה זמן הם יחזרו על הניסוי? כי אם בזה המדובר שלוקחים אנשים וממסטלים את אמ אמא שלהם ואחר כך לא מרשים להם לעשן נגיד שלוש ימים, ואחר כך שוב נותנים להם להתחרע ושוב לוקחים להם, בהנחה שהם יספקו שם חומרים חזקים מאד – אני מוכנה לחשוב על זה בתור מקום עבודה עתידי.
אבל מה הם עשו? וזה לכל מי שלא יודע לקרוא אנגלית וגם אין לו סבלנות לקרוא את החתיכת מאמר מאלפת שבפתיח – הם לקחו 12 אנשים שמעשנים גם מריחואנה וגם סיגריות!!!! גם אני הייתי כזאת פעם ולקחו להם לא רק את הקסיסה גם את הניקוטין – ומה אני אגיד? בכתבה הוא אומר שהלקוחות לא היו מבסוטים. אם אני צריכה להיזכר בגמילה שלי מניקוטין (שלעולם לא אדע אם הצליחה עד יומי האחרון אני חשופה להתמכרות הזאת) אני יכולה לדווח לכם שהלקוחות היו הרבה יותר מלא מבסוטים – הם גם בטח חלו על המקום והתחילו להשתעל החוצה תערובות ניקוטין עם רוק בצבעים אפרפרים על הדרך.
ומהשנים עשר לקוחות האלה הם עשו דוגמא מחקר ותקציב של ארבע מליון דולר. ורק תחשבו מה היה קורה אם הדילר שלכם היה יודע לעשות כאלה רווחים – בחייים הוא לא היה בא עד הבית להביא לכם חמישים גרם , כי בחיים הוא לא היה נהיה תפרן ומי שהדילר שלו לא תפרן – שייזהר.

עכשיו תחזרו אחרי : מריחואנה זה לא ממכר המקסימום ההתמכורתי במקרים של לית ברירה (אזלה הקסיסה או הדילר הולשן ונעצר) שלושה ארבעה ימים דודא

למתעניינים בהשוואות לכו ללינק ששמתי פה ותקראו עד הסוף אין לי כוח לתרגם.

יללה 'תראות לבינתיים…

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*