איפה הקסיסה?

חגים ומועדים ולפעמים מתעוררים רק למחרת

השנה דווח בהרחבה כי משה רבינו בילה את מרבית זמנו לא רק גבוה על הר סיני אלא גם גבוה על סמים פסיכודליים ואם אתם לא  מאמינים לי כולכם מוזמנים לשאול את בני שאנון הפרופסור לפסיכולוגיה קוגנטיבית מאוניברסיטת בר אילן שפרסם את ממצאיו במגזין שנקרא תודעה ומוח שהוא מגזין לפילוסופיה. כה אמר הפרופסור הנכבד: ההתרחשויות על הר סיני היו יכולות להתקיים בשני מצבים: האחד, אירוע קוסמי על טבעי מיוחד במינו (אני לא מאמין בזה) והשני, אגדה (לא מאמין גם בזה) האפשרות השלישית שהיא הכי הגיונית היתה שהוא צרך ביחד עם בני ישראל צמחים פסיכודליים במהלך טקס דתי , ממש כפי שנהגו שבטים לאורך האמאזונאס בברזיל (ונוהגים עד היום)
לצורך השוואה עם נסיונו האישי הודה הפרופסור בצריכת אוויאסקה במהלך טקס דתי בו השתתף בברזיל ואשר בו זכה הפרופסור לחזיונות בעלי אופי דתי רוחני – או כפי שאני הייתי מכנה זאת : אלוהים נגע לו בלב אם הוא היה שואל אותי הייתי יכולה לספר לו על הפטריות גם כן אבל הוא לא  ובכל זאת, הוא חושב כמוני ואנחנו אפילו לא מכירים.
באשר לנסיוני האישי פעם נסעתי לגירסה הבדואית של הר סיני במצריים ושהיתי לילה שלם בטיפוס דלוקה פצצות על "ד"ר הופמן" – הקרטון הבלתי נלאה – אבל אני לא מדברת על זה עם הרבה אנשים עדיין בעוד פרופסור שאנון היה צריך לנסוע עד ברזיל בשביל זה.

כולנו יודעים מה הולך להיות ביום שאחרי: לא רק שזה העשרים לרביעי הזכור עלינו לטובה אלא שזהו גם יום הולדתו של האנומן האל-הקוף ההודי הממונה על השכלה ותבונה ועל כל הבלוגרים הפוטנציאלים של עולמנו על היום הזה נאמר גם בתרבות הבודהיסטית כי זהו היום בו העביר בודהה שיעורים בנוגע לקאלה-צ'אקרה – לימודים המדברים על החיבור בין הרוח לחומר בחייהם של בני האנוש.

ואמא לבנה גם היא תתלבש יפה ותופיעה לכבוד כל זה מלאה ומושלמת בשמיים – זה אם תצליחו להרים ראש עם כל המזון שהולכים לדחוף לכם בשולחן של הסדר.

זוכרים את מסעדת "עדן" מפוסטים קודמים? להלן משה רבינו בגירסת דידי שארמה.

בנימה אוהבת זו אני מבקשת מיכם משהו קטן לצורכי השתדלות: יש כל כך הרבה אנשים רעבים בחוץ אולי תעשו מיצווה ותדאגו להזמין לפחות בנאדם אחד לשבת איתכם בלילסדר ולהתחלק איתכם בארוחה? אני בטוחה שלא קשה למצוא את מי להזמין, ועשייה שכזאת יכולה להביא אותכם גבוה גבוה, קרוב למשה עם ההר והלוחות …

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*