איפה הקסיסה?

שמישהו כבר יסתום לו את הג'ורה!!!

כן אני יודעת, כל מה שאני צריכה זה להוריד ראש ולהתעלם אבל אני נעלבת קשות מהעובדה שוואללה מצנזרים חופשי את התגובות שלי לסאחי ראש בלאטה אז לפחות יש לי איפה להתבטא.

השבוע המאנייק מתלכלך על החברים שלו בגלל שהם רוצים שהוא יחזור לעשן. הטיפש שמסתבר לאט לאט שאו שהוא עובד במשטרה או בשביל אל-סם כמפגע טרוריסט המפיץ אינפורמציה חרה בגלל הבעיות אישיות מהן הוא סובל – התלכלך השבוע על כל העולם כולל על הברווז התל אביבי. הצאחי המטופש שמתחבא בלי שם מאחורי כינוי עוד יותר מטופש מהפוסטים שלו ולא מזדהה כמו כל שוטר מעפן, מוצא לו פינות מיוחדות לנסות להיות מצחיק על חשבון אחרים וכשלא יוצא לו הוא מתלכלך ישירות על החברים שלו.

אני הייתי רוצה לדעת כאן ועכשיו מי החברים שלו כי אני רוצה לפרסם רשימה שלהם ולהזהיר את כולכם לא לשבת אצלם בבית למה צאחי יודע את הכתובת ועלול להלשין עליהם. לפי איך שהוא מטנף את הפה רואים שקשה לו בלי השכטה והאמת שבהתחלה ריחמתי עליו אבל עכשיו בא לי רק לפגוש אותו אישית ולירוק לו בפרצוף המשקר שלו.

אני קוראת לכולכם להפציץ את ואללה במכתבים ולדרוש שהמדור השקרן שלו ייסגר לאלתר כי הוא מעליב . היתה לי פעם חברה כמוהו – האמת נראה לי אולי הם מתגודדים ביחד למה הוא מדבר בדיוק כמוה שטויות – אני לא מדברת איתה יותר בכלל. כל החיים שהכרנו היא ישבה לי על הצוארון ועישנה איתי למכביר ופתאום התהפכה עברה לאלכוהול ועוד מתלכלכת על השכטה – אני אומרת אנשים כאלה אנחנו צריכים להוקיע מקרבנו הם כתם על החברה הצמחונית והאוהבת ומפריעים לנו בשכטה עם הסרחון של אלכוהול שיוצא להם עם כל נשימה עצבנית .

תכתבו לוואללה תתלוננו עליו או תפציצו אותם בתגובות שיסתמו לו את הג'ורה כבר

וואללה התעצבנתי – הנה הלינק אפילו שלא בא לי לפרסם אותו כל כך פה במרחב המקודש שלי.

http://e.walla.co.il/?w=/258/1270784

אל תבאסו זה בשביל כולנו

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*