איפה הקסיסה?

גרביטי באנג

נו טוב אני יודעת שכבר יש באנג אקורדיון וכולי אבל לעניים שביננו יש שיטה ביתית מעניינת להכנת שכטה עצבנית שתשתעל לכם את הקרביים ותותיר אותכם הלומי קרב.

ראשית מה צריך:

טוב צריך בקבוק מים – יש מלא כאלה בבאנגומאטים שמדינת ישראל משתילה במקומות נבחרים כדי לאפשר לאזרחים טובים לאגור בתוכם את בקבוקי הפלסטיק למיחזור ומכיוון שאתם לא הולכים להרכיב באנג רגיל אין מה לדאוג אם מישהו שם את הפה על הפיה של הבקבוק , והנה תמונה למי שלא יודע מה זה בקבוק מים:

בקבוקי מים

אחר כך צריך להשיג כזה חלק של מפתח ברגים – לא מצאתי תמונה אחרת אז שמתי פה את כל הסט אבל הכוונה לראשים מגדלים שונים בצד השמאלי של הערכה, אפשר למצוא כאלה בכל מחסן נתון של אבא יצירתי או מוסכניק חרוץ …

הכוונה לאלה משמאל

טוב נו אז יצאה תמונה גדולה מה לעשות?

אחר כך כמובן צריך שיהיה קסיסה זמינה. מי שלא יודע מה זה קסיסה הנה תמונה:

(התמונה לצערי איננה כאן מטעמים טכניקליים בלבד מיד אשאל את הבוס הגדול והוא בטח יעזור עם התמונה אין לי ספק)

טוב עכשיו מה שצריך בעיקר זה כשרון וברז מים רצוי עם כיור מתחתיו.

את המפתח ברגים (תבחרו אתם איזה גודל מתאים לכם ) תוקעים בתוך הפקק של הבקבוק – נו , זה כמו לעשות חור בבקבוק בשביל המבחנה רק עם קצת יותר חימום למה החור צריך להיות גדול יותר והפלסטיק של המכסה יותר קשה.

אחרי שתקעתם את מה שהיה ה"ראש" שבו תשימו קסיסה לתוך הפקק (בלי להרוס את הפקק
בבקשה) , תקחו את המצית תעשו חור קטן בתחתית של הבקבוק, חור לא פצפון כזה , בואי נגיד בקוטר של סיגריה , שאפשר שמים ינזלו דרכו מהר אבל אפשר גם לסתום עם האצבע .

עכשיו שמים קסיסה בראש שהכנתם מבעוד מועד (הפקק עם המפתח ברגים זוכרים?)
הולכים לכיור. שמים אצבע על החור שעשיתם בבקבוק וממלאים את הבקבוק מים.
מרכיבים על פתח הבקבוק את הפקק והראש המצויד בקסיסה ומבריגים את הפקק למקום.

עם יד אחת או עם חבר טוב, מדליקים את הראש ואת האצבע שמונעת מהמים שבבקבוק לנזול החוצה משחררים ונותנים למים לנזול החוצה בזמן שמדליקים את הראש.

התוצאה המים הבורחים החוצה לוקחים שכטה בת זונה מהבקבוק והראש נדלק כולו והבקבוק מתמלא בעשן במקום מים. איך שנזלו כל המים החוצה סותמים את החור עם האצבע עוד פעם , מסירים בזריזות את הפקק , מצמידים את הפה לפתח הבקבוק ושואפים. רצוי להתאמץ ולשאוף את כל השכטה בבת אחת בשביל זה עדיף בקבוקי מים מינרלים קטנים יותר וגם בגלל שהעשן בבקבוק אם הוא מתקרר מזעזע את ערכת השיעול הטבעית שלכם יותר מאשר אם הוא "טרי". רצוי לבצע את הפעילות כשמאחריכם כסא או כורסא או מיטה – כל מה שיכול למנוע התעלפות אחורית למקרה שהשכטה היכתה בכם גלים.

באנגי מה בנתה כמה כאלה בגלל תנאי עוני במקסיקו – האחרון שבהם תרם שש שעות שינה בשמש לאחד ממטורללי האיזור שידוע בעצבנות סמויה וחוסר מנוח תמידי. הוא סתם היה מתוח קצת אבל משום מה כשהוא התעורר שזוף ורגוע הוא לא מצא מילים בפיו ושוב לא בא לבקר אצל באנגי מה – כנראה השינה היתה זרה לו.

אם יצא לכם לצלם את היצירה תשלחו לבאנגי מה היא תשמח לפרסם.

2 תגובות

 1. נדב
  פורסם 9 במרץ 2009 ב20:20 | קישור קבוע

  היה לי את האקורדיון הזה, עד שאמא שלי מצאה והעיפה לי אותו מהבית -_-
  אחלה רעיון, תודה!

 2. פורסם 9 במרץ 2009 ב21:01 | קישור קבוע

  סליחה שהתמונה של הקסיסה לא מופיעה שם אני מבטיחה לתקן את זה בקרוב לא האמנתי שראיתי שהיא אינננה
  גרררר
  עוד רעיון לאותו ענין יכול להיות גם השיטה הפרימיטיבית של להתכופף לכריעה דרוכה (כמו בצבא לפני שצריך לרוץ) לעשות שכטה להתרומם ולנחות בחזרה – ככה הגוף שלנו הופך להיות האקורדיון והשכטה נדחפת לראש בגלל המאמץ לרדת לישיבה נמוכה ולקום
  באנגי מה ניסתה גם את הטריק הזה במסיבה אחת ונפלה אחורה בהתעלפות קלה ונינוחה – לא נרשמו נזקים

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*