איפה הקסיסה?

קשה לבלוע

פתיחת משפט קצב נדחתה בשבועיים

סתם לצורך הענייין שמישהו יסביר לי מה השבועיים דחיה יתנו לאדון קצב מלבד הקריאה הברורה שיוצאת מטעם גורמי השלטון ומודיעה לכולנו: נשיא כפרה , זה אחלה פרוטקציה ולכן למרות שהנ"ל נחשד בעבירות חמורות של אינוס ועיוות ראיות, שיבוש הליכי משפט, איומים וטינופת של פה – הוא לא הולך לשבת במעצר לפני שנותנים לו כמה חודשים נופש בבית הנשיא – על חשבונכם אזרחים יקרים – מרשים לאח שלו להשתתף בחגיגות האינוס הממלכתיות , מאפשרים לו חופש תנועה בלתי מוגבל ומשתדלים לשכוח שבבתים ספורים בארץ שלנו יש נשים שבשבילן להתחפש למישהי אחרת הפך להיות הרגל של יום יום – מהפחד שיזהו אותן ברחוב ואולי גם יפעלו להעלמתן ולמה? כי הן העיזו לפתוח את הפה ולספר.
מחקרים רבים נעשו על תאוריית ההפחדה של ממשלים פשיסטיים – הרבה יותר ממחקרים על תאוריות הקונספירציה למיניהן אבל המסקנה פה ברורה: בפעם הבאה מותק, תמצצי ותשתקי . את מוניקה לוינסקי את מכירה? הנה יהודיה שעשתה כסף מהמציצה שלה – למה לא עשית כמוה? אה, לא נהנית? הוא לא היה שווה כמו בילי? מה זה משנה נשיא זה נשיא וכולכן עומדות לגלות את זה.
לא נעים לי להגיד אבל נדמה לי שגיליתי איך פרס הצליח להיות נשיא: הם חיפשו מישהו שלא משנה מה יקרה לא יעמוד לו יותר ופרס – הוא היה צריך ניתוח רק בשביל להחזיק את העפעפיים פתוחים אין מצב שהוא יצליח להעמיד איברים אחרים לדום זקוף בלי עזרים טכניים אז אין מה לדאוג איתו.
אבל הכי בעסה? היום בבוקר כשחשבתי על "תורידי ראש אחותי" – היה בא לי לירוק ולא לשאוף.

שליחת תגובה

כתובת האימייל שלך לעולם לא תפורסם או יעשה בה כל שימוש. שדות חובה מסומנים ב*

*
*