איפה הקסיסה?

אייס או לטור – חגיגות חודש הקנאביס קאפ

טרייקומבס
נשבעת לכם שאני לא יודעת איך קוראים לזה בעברית , מה לעשות החרפה והבושה חברו להן יחד והכירו לי את המורה הכי גדול לענייני סטלה טבעונית אבל אבוי, דובר אנגלית הוא ואין מי יתרגם לי את שלל שיעוריו אז אני מעברתת פה מושגים שאולי נקראים אחרת בעברית אם לא איכפת לכם.
הקיצור מה באתי להגיד – אייס או לטור – היום נדבר בו – באבקה הקסומה אפורה או חומה שהיתה משכללת לי לא את השכטה המעפנה של ארצנו הקטנטונת כי אם שכטות של אמסטרדם – אתם קולטים? כי בשלב מסוים כל כך הגזמתי שהשכטות של אמסטרדם לא נתנו את השטוזה הרצויה לי אז שכללתי אותם עם אייס או לטור
ככה זה היה עד שפגשתי את אהוב ליבי עד דהיום שהוא לא פחות ולא יותר מאשר הבנאדם שבגללו השתבחה לי השכטה.

אז ככה תעשו לכם אייס או לטור:
קודם כל הכינו לכם דלי גדול ובתוכו מי קרח אתם יודעים, מים חצי קפואים כבר עם קוביות קרח מרובות גם יעזרו.
הטבילו את הגנג'ה שלכם בתוך מי הקרח ותנו להם לצוף שם קלות
הטרייקומבס שאותם ראיתם בפוסט הראשון של שכלל את השכטה שלך הם אלו המכילים בתוכם את הקנבינואידים וטרייקומבס אלה מגיבים בשתי אופנים: כשמחממים את החומר או מאלכהלים אותו (מלשון אלכוהול) הם יהיו צמיגיים ושמנוניים שכאלה ואילו תחת קור כבד של מי קרח הם יפרדו מן העלים ויטפטפו מטה מטה אל תחתית הדלי שם יחכה להם פילטר של משי. הפילטר לא יתן לעשבים ולזרעים ולפרחים לעבור מסך והדבר היחיד שיטפטף דרכו יהיו הטרייקומבס המבורכים, מיד לאחר מכן יטפטפו אותם הטרייקומבס בשנית דרך מסך נוסף של משי ובשלישית עד אשר יתקבל מין בוץ אבקתי שכזה אותו תפרשו על מגש ותשחקו עימו מצד לצד בנחת רוח אולי טיפה תחממו אבל עדיף שלא – עדיף לשבת עם זה בשמש ולשחק עם זה על הצלחת עד ששאריות המים יתאדו להם באויר ובידכם תהיה אבקה עדינה (כמה יותר עדינה ככה יותר משובחת) שנקראת אייס או לטור.

יש המבצעים את הענין בעזרת סט של שלושה שקים שמוכנים במיוחד לשלושת שלבי הסינון ואת מי הקרח תשפכו על השכטה בתוך השק הראשון שבתורו יטפטף אל השק השני ואל השק השלישי ובסוף השק השלישי בתחתיתו יישאר לכם רק הבוץ של הטרייקומבס שאותו תאבקנו (יעני תייבשו לאבקה). השקים הנ"ל מצולמים פה בהמשך וכמותם האבקה המכונה אייס או לטור או חשיש בועתי .

הדרך להפוך את האבקה לחשיש בועות הוא להקפיא את אמא שלהם כשהם דחוסים אחד לשני בתנאי צפיפות מקשים.
אבל כפרה צריך הרבה ירוקת בשביל זה – לא שווה לטרוח על חמישים גרם.
אהוב ליבי הגה את רעיון השקים בשוויץ בנוכחותם של שלושה אנשים, שניים מהם התעשרו ולא שילמו לו כלום עד היום אבל כשאני שואלת אותו איך הוא הסכים למעשה העוול הרע לבב הזה הוא מסתכל עלי עם העיניים הגדולות שלו ואומר לי: מה רצית שאני אלך לרשום פטנט ? באיזה משרד בדיוק? וחוץ מזה, את לא שמחה שסיפרתי להם על זה? ואני מורידה ראש והוגה בגעגוע בימים של אביב ברמברנדט סקוור באמסטרדם אני והבסטה הקטנה שלי לקריאה בקלפים ובתיק קופסאת פלסטיק של אמ אנד אמ עם אבקה אפורה חומה לשיבוח השכטה שבבאנג.