שיטת השקשוקה – לצפייה בעימות בין מיקי רוזנטל לנציג משפחת עופר

סןף סוף לאחר הרבה נסיונות של מיקי רוזנטל לשדר את הסרט שיטת השקשוקה בערוצי המסחריים הואיל ערוץ 1 לשדר את הסרט המדובר. במאמר מוסגר אני סולד מערוץ 1 וזאת בלשון המעטה.

אומנם משפחת עופר הצליחה לדחוף את סרט התגובה ההזוי והמבולבל שלה. אבל בסופו של דבר שיטת השקשוקה ניצחה ואני מקווה שהרבה אנשים צפו בסרט של מיקי רוזנטל שיטת השקשוקה.

בימים אלו הוגשה תביעת דיבה בסך של 3.5 מליון שקלים מטעמם של האחים עופר נגד מיקי רוזנטל. ברור שזו זכותם של האחים עופר ושאר יקריהם הפגועים לברר את הדברים לנקות את שמם בבית המשפט.

ברור לכל אחד שהאחים עופר לא זקוקים לכסף הזה. אבל ברגע שתביעת הדיבה שלהם כוללת גם את שוט התביעה הכספית כדי למוטט את מיקי רוזנטל. הם יוצאים פארשים דוחים ומגעילים. זוג טיקונים שיכולים לעשות כרצונם במדינה בתקשורת ובפוליטיקה ורק בגלל הכסף שלהם. כמו בפרשת מוזיאון תל אביב הידועה לשימצה. מדובר על סתמית פיות בריונית של משפחה עשירה!

בעקבות הביקורת הציבורית, הודיע המיליונר סמי עופר שהוא מבטל את תרומתו בסכום של 20 מיליון דולר למוזיאון תל-אביב. "במקום להכיר תודה – הכירו לנו רעה", כתב

מעבר לכל הבאלגן היתה הברקה הגאונית ששיכת לחברת יכין עם שלקחה חסות לתוכנית. ושפרסמה את רוטב העגבניות שלהם לשקשוקה. (אני אנסה את זה בפעם הבאה)

 

העימות בין מיקי רוזנטל לנציג משפחת עופר חלק 1

 

העימות בין מיקי רוזנטל לנציג משפחת עופר חלק 2

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

9 תגובות על שיטת השקשוקה – לצפייה בעימות בין מיקי רוזנטל לנציג משפחת עופר

 1. מאת שושי‏:

  היה מעניין לצפות בשפת הגוף של אלי גולדשמידט.

 2. מאת חסוייי‏:

  אני מאמינהה למיקי!!! כולםם מאחוריך..!! אתה ג-ד-ו-ל–!! אם לא אתה ועוד כמהה אנשים טוביםם לא היינו יודעים את האמת. אני מקווה שתקרא את התגובהה… פשוטט במילה אחת תודה!

 3. מאת מוטי‏:

  אלי גולדשמיט שהיה בחור הגון מאוד בפוליטיקה,התדרדר לבור המצחין הזה פשוט בושה!!!!להקיא עליו.מיקי רוזנטל אתה ענק איזו מוטיביציה בלתי נלאית איזה כישרון,כל הכבוד לך.

 4. מאת נעמי בצר‏:

  ראיתי את הסרט המצמרר של מיקי רוזנטל עוד כשהוקרן בקרית טבעון – עוד ישוב שקולט את הפסולת הנפלטת מעסקיהם העסקיהם הפרטיים של בנימשפחת עופר.כתבתי ל כבר אז: איך זה שכוכב אחד מעז… אני לא הייתי מעז, ואני בעצם לא לבד. ושידע שהיום הוא לא לבד. כל מי שרם כספי או אלי גולדשמידט לא מצליחים לשכנע, וכאלה יש רבים וטובים, הוא אתך. יישר כח. אנחנו מאחוריך.

 5. מאת ברק‏:

  מיקי, כל הכבוד על העמידה האיתנה. יישר כוח! גולדשמידט משדר המון לחץ, לא?

 6. מאת נעמי נ‏:

  תגובתו של אלי גולדשמיט, פוליטקאי עלוב ורפה, שנקנה בכסף ששדדה משפחת עופר מהמדינה, לא שכנעה אותי במאום.
  ההתעלמות מהתייחסות לדוח מבקר המדינה והמשרד לאיכות הסביבה היתה צורמת.אני בטוחה ששום סרט שיפיקו לא יידון בזה.
  הייתי מצפה מעידן עופר "ירום הודו" שירד מהאולימפוס במקום לשלוח שליחים עלובים כמו גולדשמיט ויסתכל לנו בעיניים.
  אין שום תרומה שמשפחת עופר יכולה לתרום כדי לפצות על הפגיעה בזיהום האוויר של 300,000 תושבים מאיזור נשר הקריות.כמה אנשים הרגתם ופצעתם בשביל הכסף הזה ?
  כל התרומות הם בסך הכל תרגיל שיווקי לצבוע כ"כ הרבה זפת בלבן.
  שתדעו שהמורשת היחידה שמשפחת עופר משאירה לעם ישראל, זו מורשת של גניבה,זיהום וניצול.

 7. מאת שלום לוי‏:

  עד הצפיה בסרט חשבתי שמדיניות ההפרטה הגורפת והסגידה האידיאולוגית של ראש הממשלהנתניהו,נובעת מטעות וחוסר הבנה מעמיקה של המגבלות של יישום של שוק חופשי.
  כשראיתי בסרט שהוא נמנה על חבריהם של ה"עופרים" השתכנעתי שבקטע החברתי נתניהו אטום. חברה בריאה ללא פערים חברתיים גדולים אינה ממש
  בראש מעיניו. אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה.יתכן והוא מדינאי מעולה. מנהיג עם, ובמיוחד כזה שדואג לשכבות החלשות, גדול עליו. נהנתנות עודפת תוך התחככות עם מושחתים שודדי מדינה ומרעילי אזרחיה אינה מהתכונות הנאצלות של מנהיגים.

 8. מאת יריב‏:

  רוזנטל – תודה ושוב תודה לך. אם תיפגע כלכלית כל ישראל יארגנו לך מגבית כך שאני מאמין – לא תישא באף שקל נזק.
  כי החארות האלה גם בית המשפט עלול להיות שלהם.

 9. מאת Shai‏:

  מיקי רוזנטל = מיניפולטור חסר תקנה. גם אם אני לא מכיר את כל הפרטים נשוא כתבה זו ואני לא מכיר, עדיין אני מכיר מקרים אחרים בהם הוא "טיפל" והם סבלו מחוסר אמינות, מיניפולציות וכן כן… התעלמות מעובדות והשתלחות חסרת רסן. אני לא רוצה להגן על משפחת עופר חס וחלילה אבל חשוב לזכור כי כמו בכל דבר ונושא, גם כאן יש 2 צדדים לכל מטבע ואין אמת אחת. הבעיה לא האחים עופר או מיקי רוזנטל – הבעיה היא המדינה ומנהיגיה על פני השנים ואוזלת היד בה היא נוהגת בהון ושלטון. וד"ש לברק וביבי, אחלה סיגר הם יעשנו בסופ"ש הזה… אולי שעון חדש…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *