השבוע שהיה! שיר הלל ל-120 נבחרים

 

120 הבהמות שלנו שוב מתחילות להתחרפן. בלי איזו מלחמה כל חצי שנה, שתרגיע את הבהמות בכנסת. אנחנו לא נצליח לסיים שבוע שקט, לא שיש לנו שבועות שקטים. רק שהבהמות מתחילות שוב.

יו"ר הכנסת ראובן ריבלין החליט לצ'פר את הבהמות בשדרוג למחלקת עסקים. אחר כך הוא נרגע כשהבין שאפשר להיות חזיר מידי פעם ולא חזיר כל היום. עיקרון החזירות של הכנסת, לא עובד בעניינים חשובים. אבל אם מדובר באיזה שדרוג על חשבון משלמי המיסים. הדבר מתקבל בברכה או בהעלמת עין.

שר החוץ אביגדור ליברמן וסגנו מחממים את הסורים. במקום לחמם את עצמם על הגריל. בשאר אסד נשיא סוריה, נראה כמו איזה חנון שכולם מביאים לו כאפות. אז ליברמן הגברתן גם הצטרף לחגיגה האיומים. לחמם, לחמם את האווירה המסריחה. רק כי הנשיא הסורי הוא חנון, חנוננה.

ראש הממשלה שלנו. כן, שלנו! ביבי האהוב והיקר. זה שנשוי לשרה האיימאא של המדינה ושעושה לו פאדיחות. מצא זמן גם להרחיב את זכות ההצבעה לכנסת. בטענה שזה חוק "שמונע אפליה". הרי כל אלה שעזבו את המדינה לפני הרבה שנים, צריכים להצביע לבחירות. זה מגיע להם בתוקף היותם יורדים עם זיקה לישראל. ביבי מתוק אפליה, אפליה. אבל אתה בטח תרוויח כמה מנדטים. בגלל כל אותם יהודים יקרים ימניים בעיקר שיקבעו בשבילנו, איך נחייה פה!.
מה קרה? כולה אנחנו איזה חבורה של מזיעים מהמזרח התיכון.

שכחתם את שאול מופז? אז כן, הוא חושב שצריך לפצל את קדימה. כמובן רק אידיאולוגית, לא בגלל שום סיבה אחרת. מבלי להזכיר את התאווה העצומה שלו, להתחבר לעטיני השלטון והכוח. ככה זה שאתה איש צבא, רמטכ"ל לשעבר. היה לו מורה נהדר, מר אהוד ברק. שממרומי ממגדלי אקירוב, כלום לא חשוב. והעיקר ,להיות בממשלה ויהי מה. להיות באופוזיציה זה מתועב. הכי חשוב בעיני שאול למופז זה הכבוד, הלשכה, המכונית, העוצמה והבורקסים. לא האידיאולוגיה ולא נעלים. חשוב לו לשאול מופז להיות בממשלה. אין אופוזיציה בכנסת פשוט אין וחבל!

ונתנחם בידיעה שחוק הג'ובים הבזוי של ש"ס נגנז. חוק שאפשר מינוי סגנים בשכר לראשי העיריות. אלי ישי רצה לדאוג לשחרחרים שלו. איזה מינוי פה, מינוי שם. והעיקר שהכסף יזרום למקורבים. אז הבהמות עצרו את זה.

  
שאול מופז הוא בחור רגיש אידיאולוגית

אני מתגעגע לרוחמה אברהם איתה תמיד יש קטעים!

פוסט זה פורסם בקטגוריה פוליטיקה בשקל. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *