חברת החשמל חושבת שציבור הצרכנים הוא מטומטם

הכותרת בדה-מרקר מבשרת בקול תרועה רמה מהפכה בחשבון החשמל: תעריף משתנה לפי שעות ועונות. לקורא הסביר זה עלול להישמע מאוד מעניין. אולי סוף סוף, הפדלעות אוכלי החינם בחברת החשמל הכושלת קיבלו מכת חשמל והמוח התיישר להם על הצד הטוב. הנה חברת החשמל, מציעה ברוב טובה לנו הצרכנים השבויים בידי המונופול. תעריף חדש ושפוי שיביאו להוזלת החשבון.

התעריף בשעות שיא ביקוש החשמל יתייקר בשיעור עד כ-149%, ובשעות השפל תתקבל הנחה של עד 24%  ניתן יהיה לעבור למסלול החדש, וכן להתחרט ולקבל את ההפרש.

אם התעריף בשעות העומס יתייקר בשיעור 149%? אז בשעות השפל התעריף לצרכן צריך לרדת בשיעור של לפחות 149%. אבל בחברת החשמל קיבלו החלטה שלא. אנחנו ניתן הנחה של 24% ולמה לא 25%?. התשובה היא שאנחנו הציבור צריכים לממן את חזירות שלהם. כי הציבור כמו תמיד, ישלם. וביוקר!

אז רגע כמה בעצם אני חוסך אם אני מצטרף לתעריף המחשמל הזה?

מידת החיסכון בחשבון החשמל של כל משק בית תהיה תלויה במידת הסטת צריכת החשמל משעות השיא בימי א' עד ה': 17:00-11:00 בקיץ, ו-17:00-22:00 בחורף. ברשות החשמל טוענים כי משפחה ממוצעת יכולה לחסוך עד כ-400 שקל בשנה באמצעות התעריף החדש.

400 שקל? זה מה שנחסוך? מדהים!

מבחינתי אני אשתמש ואצרוך חשמל ,בדיוק כפי שאני צורך כיום. וגם אם יתפוצצו לכם השנאים בגלל העומס על הרשת שלכם. אין לי בעייה כלל וכלל. גם אם ישרפו לכם הטורבינות בגלל הביקוש (רוצים מכוניות חשמליות)תוקם ועדת חקירה אבל אתם תצאו חלקים ונקיים מכל אשמה. ככה זה במדינת ישראל המונופולים צוחקים עלינו בפנים.

חברת חשמל תתפוצצי

פוסט זה פורסם בקטגוריה העשירון העליון. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>