טמבלר (Tumblr) משיקה שירות הדגשת פוסטים בתשלום

טמבלר למי שלא מכיר עדיין, היא רשת מיקרו בלוגים פופולרית. אבל על סטרודאים. באמצעות טמבלר ניתן לשתף בקלות טקסטים, תמונות, קישורים, ציטוטים, קבצי אודיו ווידאו. עיקר העוצמה בטמבלר היא הקלות והנוחות בשימוש בה שבא לידי ביטוי באמצעות ממשק משתמש קל, נוח ופשוט. עקב הסיבות הללו הפך השירות של טמבלר, לכלי שיתוף תכנים שמשתמשים רבים בעולם בחרו להשתמש בו.

בגלל כמות המשתמשים הרבה כ- 40 מיליון בלוגים. טמבלר מדביקה אותך לכיסא ונותנת אפשרות לצאת למסע מטורף בין תמונות, סרטים ואין סוף תכנים. ואפילו להכיר משתמשים מעניינים מכל רחבי העולם.

למרות היתרונות הרבים. גם טמבלר וגם טוויטר חולקים ביחד בעייה אחת משותפת. איך הופכים את הכמות האדירה של המשתמשים שלהם להכנסות? שני הרשתות מיצרות תוכן רב אבל לא מסוגלות בגלל האופי שלהן ליצור הכנסות שיאפשרו להן להמשיך ולהתקיים. זאת בניגוד לדודה הזקנה והעשירה פייסבוק שמצאה לה מודל הכנסות יציב. ושבימים אלו יוצאת להנפקה של חברת הטכנולוגיה הכי גדולה מעולם.

טמבלר הודיעה לאחרונה על כמה חידושים מעניינים. היא שכרה את שירותיהם של שני כותבים בכירים שיכתבו על כל התוכן ואירועים שמדווחים ע”י הבלוגרים וסיקורים על הבלוגרים שכותבים בה. נחכה ונראה כיצד הם ישתלבו בתוך האתר. וכיצד הרעיון הזה יתרום למינוף נוסף של האתר.

חידוש יותר מעניין שטמבלר דיווחה עליו, נקרא Highlighted Posts. שירות בתשלום שמאפשר לכותבים הוא הדגשת פוסטים ב dashboard של המשמש בעלות של דולר אחד. החידוש בא לידי ביטוי בצורת בהוספת תווית עם טקסט לידי הפוסט. כאשר ניתן לבחור מתוך רשימה קבועה מה יהיה כתוב בתווית. התווית אמורה להדגיש את את הפוסט ב dashboard של המשתמש במטרה למשוך את תשומת לב של מי שמשתמש בשירות.

חידוש יותר מעניין שטמבלר דיווחה עליו, נקרא Highlighted Posts.

הנסיון לגבות דולר עבור הדגשת פוסט נראה מעניין והוא שלב נוסף בדרך של טמבלר למצוא מקורות מימון מהתוכן שמייצרים הגולשים. גם פה בחרה טמבלר להשתמש בממשק קל מאוד לבצע את התשלום או באמצעות הזנה של כרטיס אשראי או באמצעות תשלום ע”י Pay Pal. יתכן שגם טוויטר תאמץ את הרעיון של הדגשת טוויטים בפייד של המשתמש בצורה כזאת נוחה.

חלק מהמשתמשים כבר החל לשלב את התויות באופן הומוריסטי

תמונה של חתול ממוצע מאתר טמבלר

פוסט זה פורסם בקטגוריה זה אינטרנט זה. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>