ארכיון פוסטים מהחודש "ספטמבר, 2006"

הקונספירציה הגדולה מאחורי סדרת הסרטים המצליחה "אסקימו לימון"!/ ים בע"מ

יום שלישי, 26 בספטמבר, 2006

הכל התחיל בסוף שנות השבעים של האלף הקודם כשדוידזון החליט להוציא מתוכו את הילד הרע ולהראות לתרבות הקולנוע הישראלית מאיפה משתין הדג. ממוחו האדיר נשצף ונקצף הרעיון המדהים של שלישית גברברים חרמנית הולכת ורודפת אחרי כוס שמחוברות אליו זוג רגליים לא משנה עם תוקף האחריות שלו פג מלפני 14 חודש. בנוסף רצה גביזון להוציא את הגרסה המחתרתית של אסקימו לימון והיא הייתה יותר קוצונית ויותר קוצנית! הוא קרא לה
"אסקימו מלון". כמובן את ההמשך שאתם מכירים, אחרי הסרט הראשון – "אסקימו לימון" שזכה להצלחה נהדרת וכבירה בקופות הקולנוע, יצאו אחריו "יוצאים קבוע" "שפשוף נעים" "ספיחס" וכו' וכו' הסרטים הללו עד היום נצרבים על גבי תקליטורים וסלה המגמרת גם היום אחרי שנים מופיעה גם על מסך הLCD המשוכלל שלנו… מאבני הפינה, עמודי התווך של התרבות הישראלית, שנים אחר שנים בימי חג למיניהם וסתם כשאין מה לשדר בטלויזיה.. לעומת "אסקימו לימון" אחותה התאומה והנועזת "אסקימו מלון" לא צלחה את קופות הקולנוע. מרבית מבתי הקולנוע סרבו לשדר את הסרט הראשון בסדרה שאכן נקרא ככמותה "אסקימו מלון". הסרט היה מפלה דרמטית לאחר ההצלחה הכבירה של אחותה התאומה. אך גביזון לא התייאש ובזכות ההצלחה החלקית שנחל מימן את סרטי ההמשך לשתי הסדרות ל"לימון"- את סרטיה השני "יוצאים קבוע" ול"מלון" את – "מגבצים בדודא" שהיה מושקע מביחנת תסריט ומשחק . כשהגיעו לקופות הפעם "מגרבצים.." יצא ראשון. הסרט אכן לא נכשל במבחן הקופה אך רק מסיבה אחת פשוטה, הקהל לא שם לב שהסרט מסדרת "מלון" והיו בטוחים שיהנו כמו שנהנו בסרט אסקימו לימון. מיד שחרר גביזון את "יוצאים קבוע" ששבר שיאים מטורפים בקופות. בשנתיים הבאות שוחררו עוד כמה סרטים בשני הסדרות , סרטים מקבילים, אך משום מה על אף ההשקעה האדירה ב"מלון" היא עדין לא הצליחה להמריא. "לימון" ריסקה אותה באצבע הקטנה שלה לרסיסים של רסיסים. בסרט מס' 5 גביזון החליט שהוא לא מוציא שני סרטים להקרנים. הוא החליט שהוא מביים סרט אחרון בסדרת "מלון" והוא לא יוקרן בבתי הקולנוע והוא יהיה פריט אספנות למכורים שיהיה יום אחד שווה מליונים. ובהשקעה עצמית ואדירה אחרי ששחרר את "רומן זעיר" הוא התפנה לעבוד על ההפקה הגדולה של חייו הסרט ה-5 מסדרת "אסקימו מלון" והוא קרא לו- "בוף זעיר" הסרט כולו צוייר ב-ONEשוט מטורף של ארבע מצלמות שעומדות על מנופים כל אחת על מנוף, ולמעשה כל אחת מצלמת את הגב של אדם, שישוב על שולחן מול שלושה אנשים, שכאשר על השולחן מונך בנונשלנטיות ה-ב-א-נ-ג ובתוכו בוף, בוף זעיר. הארבעה, כשכולם מסטולים מהתחת, יושבים ומדסקסים למי מבניהם מגיע לקבל את הבוף, הבוף הזעיר. כל אחד נותן טיעונים, ומשכנע את השניו בסוף "אחד" מהם יורד עליו. (לא רוצה להרוס לכם פשוט…) . למרות שגביזון בסרט הזה החליט ללכת על שחקנים אנונימיים עדיין אנו יכולים לראות הופעת אורח מדהימה של השחקן הנודע "סאחי נוי" אשר מאיר את המסך אפילו למעט הזמן בו הוא מופיע. אז מהיום שלא יבלבלו לכם את השכל עם "רומן זעיר…." הדבר האמיתי, ובאמת , הדבר האמיתי הוא "בוף זעיר"- הסרט החמישי והאחרון בסדרת "אסקימו לימון".
http://mad.walla.co.il/archive/19358-18.jpg

@@ שנה טובה @@

יום חמישי, 21 בספטמבר, 2006

מלאה בסיפוק ואהבה
שנה מתוקה, מצחיקה ורטובה
שנה שתביא שמחה לכל פינה

שנה טובה

הלילה ! אנרגיה חולנית -בהופעה!

יום חמישי, 14 בספטמבר, 2006

הלילה בחצות! ב G SPOT -סלמה 40 ת"א
אנרגיה חולנית בהופעה מדליקה!
אני אהיה שם ואת? ואתה? יאללה תבואו לרקוד!

סמיילי

יום חמישי, 14 בספטמבר, 2006

סמיילי

סמיילי בסוטול
אני מחוק
כבר לא זוכר למה
וכמה זמן
יש לי כאן
בשטח

alleeeeeee

האם לפופאי יש גראס במקטרת?!

יום חמישי, 7 בספטמבר, 2006

על כל שאלה תשובהברבור

האם גראס מסוכן?
האם מריחואנה ממכרת? האם היא גורמת לנזק בלתי הפיך?
אל תאמינו למה שסיפרו לכם בטלוויזיה.
בלדד השוחי מספר לכם את כל האמת .

חשוב לדעת גם אם נדמה לכם שאתם יודעים הכל…
jointהעז
אור.ביט היה באמסטרדם וצילם וצילם. ואני משמתי כמה דגימות להנאתכם.

פופאיאני עדיין מחכה לתשובה בקשר לפופאי !

שנת לימודים פורייה ומוצלחת לכל ילדי ישראל

יום ראשון, 3 בספטמבר, 2006

הארי פוטר מקסס
מי יתן ותצליחו לשרוד עוד שנה במערכת חונקת.
אם אתם גדולים מספיק אתם כבר יודעים מאיזה צד שואפים את האקטימל בבוקר!
😉 שנת לימודים מופלאה!!!
אקטיבאנג

כחולי הצאט

יום שישי, 1 בספטמבר, 2006

לכבוד המינוי שלי לשומר בצאט. חברי חדר באנגים עשו לי הפתעה והחליפו לכינויים דומים לשלי 😉 תודה ל ןמיטל ולכולם @ @ @
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עכשיו גם למחירון יש נציג בצאט של תפוז אנשים תעשו חיים!

שבת שלום !!!

אני מנגן תופים. בס. גיטרה.

יום שישי, 1 בספטמבר, 2006

מוזיקה היתה הדבר הכי חשוב בחיי בגיל 15.
היו משפחה וחברים וגם בנות שלא הפסיקו למלא את מוחי בפנטזיות מתוקות.
אבל המוזיקה היתה שם ומילאה כל רגע בצלילים שהרעידו את ליבי ונגעו בי
עמוק בנשמה. זה התחיל בגיל צעיר עם שלום חנוך ודרכו הכרתי את הביטלס והרולינג סטון. בקיבוץ של שנות ה80- שמעו בעיקר קלאסיקות רוק מפינק פלויד דרך לד זפלין, הלהקה,ועד ייס ,פורינר בוב מארלי ועוד.
היו לי תקליטים ומגרות מלאות קסטות שהייתי מקליט מהרדיו (תמיד גל"צ )
או מהתקליטים של אחי הגדול. עבורי הוא היה בעל הטעם וההבנה הכי גדול בעולם הרוק והייתי מקשיב אצלו בחדר לכל מה שניגן במערכת שלו.
כלכך רציתי לדעת לנגן. להוציא את המוזיקה שבי החוצה.
היו לי ידיים שמאליות וחוסר סבלנות ללמוד תוים ולהתאמן.
ככה שקנו לי מערכת תופים וניסיתי גם ללמוד עם מורה אבל ללא הצלחה יתרה. הלכתי לראות כל הופעה שיכולתי בזמנו. משינה בפארק הירקון. פעם ראשונה שאהוד בנאי הופיע אתם. להקות מחו"ל שהיו באות לארץ בקיץ.

תופים

יום אחד בקיץ שמעתי שיש מתנדב שמתופף. באנגלית רצוצה התחלתי לדבר איתו והכרתי את החברים שלו שמנגנים. אלו היה ימים מאושרים כלכך.
ג'ורג' היה מתופף נפלא עם מערכת לודביג שהביא מאנגליה באוניה. ג'וליאן היה הגיטריסט שון הבסיסט והזמר והיה גם מייקל שניגן גיטרה איתם. בערבים היו שותים בירות ומנגנים. לרוב הייתי צריך לפרוש מוקדם אך מידי פעם הייתי איתם בחזרה. בתוך החדר הקטן בו גרו נכנסו מערכת התופים המגברים הכבדים. הייתי עומד ומתמוגג למשמע הגיטרות המנסרות את האויר. התופים שדופקים קצב מעולם אחר ומוזיקה שפוצעת אותי ומעיפה אותי רחוק. לאט לאט ג'ורג' שהתחברתי איתו ועם הלהקה לימד אותי כמה מקצבים וכשנסעו מפה כעבור שלוש שנים גם מחר לי את התופים שלו וניגנתי אליהם שעות על שעות. מאז השתנה גם טעמי האישי במוזיקה ולפעמים רק בס תופים וגיטרה נשמע לי מוגבל. אבל תנו לי לחזור לשעה אחת בחדר המיוזע עם מוזיקה חיה ואתן הכל.
אנרגיה חולנית
השבוע הייתי בחזרה של אנרגיה חולנית. המתופף לא הגיע לחזרה ונתנו לי קצת לתופף. כלכך התרגשתי. איזה אנשים נפלאים מנגנים בלהקה וכמה נחמד לי להיות בחברתם. מבחינתם אני בלהקה. איזה כבוד. מקווה להיות טוב מספיק כדי שגם ישמעו אותי. תודה לכם ותמשיכו לשמח אנשים וליצור מוזיקה מהלב.

אני רוצה ליצור ולנגן לעשן ולזיין אני רוצה הכל. עכשיו אני גם יכול ליות ברוק אנ' רול.