ארכיון פוסטים מהחודש "אוקטובר, 2007"

הלם במצ"ח:

יום רביעי, 31 באוקטובר, 2007

 חיילת נמלטה מחקירה

בחסות שדיה

 Nir Hod-'Sinai' – Oil on canvas – 240x170cm – 2007

בית הדין הצבאי גזר קנס כספי על חיילת שנחקרה במצ"ח בחשד לשימוש בסמים ונמלטה מחדר החקירות בדרך מקורית: היא הסירה את חולצתה, חשפה את פלג גופה העליון לעיני כל וניצלה את חולשתם של חוקריה כדי להימלט מהבסיס.

 מדווח:YNET

קציני משטרה צבאית חוקרת (מצ"ח) נאלצו בעבר להתמודד עם חיילים שניסו להימלט מחקירה בדרכים מקוריות, אך לעתים גם הקצינים המנוסים ביותר נאלצים לשפשף את עיניהם בתדהמה: חיילת שביקשה להימלט מחדר החקירות הסירה את חולצתה, היממה את חוקריה, ונמלטה. מעשה בחיילת שנחקרה בבסיס מצ"ח בבירנית, לאחר שסירבה לבדיקת סמים. החיילת, שסירבה לספק דגימות שתן לאיתור שרידי סם בגופה, הוכנסה לחדר החקירות בבסיס, אך כעבור זמן מה יצאה ממנו והחלה להתקדם לעבר שער היציאה מהבסיס. קצין החקירות הודיע לה שהיא נתונה במעצר וניסה להחזירה לחדר החקירות. אלא שאז בחרה החיילת בדרך הימלטות מקורית: היא הסירה את חולצתה, חשפה את פלג גופה העליון, ואמרה לקצין: "נראה אם תוכל לעצור אותי".הקצין נדהם כנראה מהמראה שנגלה לעיניו והחיילת ניצלה את חוסר הריכוז שלו ונמלטה חיש קל מהבסיס. החיילת נתפסה כעבור זמן מה והועמדה לדין. בדיון בבית הדין הצבאי ביפו דרשה התובעת לגזור על החיילת מאסר בפועל בשל "העובדה שלמעשה הסירוב נלווה מעשה התנגדות לפעולה חוקית שחשף קציני מצ"ח ואנשים אחרים סביבה לגופה העירום שלא על פי רצונם".

השבוע מתחיל, מסטול כרגיל

יום שני, 29 באוקטובר, 2007

 


עוד מוזיקה טובה וקצת צחוקים ברדיו המחירון:one love : )

סופשבוע :)סוף

יום שישי, 26 באוקטובר, 2007

הנה שוב מגיע סופשבוע ואני מגיש לכם תוכנית סופנית ,בקטנה::

ציור מפעם

(: :שבת שלום: 🙂

שבת שלום

יום שישי, 19 באוקטובר, 2007

שירים בראש טובבס

לסופשבוע רגוע: תנו לסתיו להכנס לכם לנשמה.

🙂 :: 🙂

יא מאן 😛 תודה לג'וליאן

רגאייסטאן בהופעה בשבוע הבא 8-)

יום שלישי, 16 באוקטובר, 2007

אני אהיה שם……………ואתם?

יצאתי לחופש…תכף אשוב

יום שלישי, 16 באוקטובר, 2007

:)

מה??? אמסטרדם בלי סמים???

יום ראשון, 14 באוקטובר, 2007

אמסטרדם בלי סמים
עכבר העיר :

אם אתם נוסעים לאמסטרדם רק בגלל הסמים, כדאי שתזדרזו: העיר ההולנדית מפסיקה להיות "גן עדן פסיכדלי" ? אתמול הוחלט כי מכירתן של פטריות הזיה תיאסר באופן גורף. במקביל מנהלת ממשלת הולנד מדיניות נוקשה הרבה יותר כלפי מכירת מריחואנה, ובהולנד יש קריאות להפסיק את המכירה באופן חוקי.

ןאני אומר, הגיע הזמן לעשות שלום ולהפוך את ת"א לבירת הסוטול של המזרח התיכון החדש.

ויפה שעה אחת קודם!..ממזמן!

שוקולד

יום שלישי, 9 באוקטובר, 2007

מרוב ירוק של חגים חזרתי לשגרה עם שוקולד חום ופריך.

מסתבר שזה הסוטול הכי מתוק שיש.

חום

בויקיפדיה  מתייחסים להיבטים חוקיים של החשיש.

בדומה לקנאביס ממנו מיוצר החשיש, קיים איסור חוקי על הייצור, האחזקה, הסחר והשימוש בחשיש ברוב מדינות העולם.החוק הישראלי אינו מבחין בין הצורות השונות של קנאביס, בנוגע לאיסור הפלילי החל על ייצור, החזקה, סחר ושימוש. על פי סעיף 1 לפקודת הסמים המסוכנים [נוסח חדש], התשל"ג – 1973, "סם מסוכן" הוא כל חומר מן המפורטים בתוספת הראשונה. התוספת הראשונה מפרטת כי הקנביס (Cannabis) וכן השרף של הקנבוס הידוע גם בשם: חשיש (Cannabis Resina Syn: Hashish) נכללים בהגדרה זו. החוק מטיל עונשים כבדים על ייצור, החזקה ושימוש, מסחר ומעבר והדחת קטינים לשימוש בסם מסוכן, אם כי הקלה מסוימת בעונש ניתנת לאחזקה של כמות של פחות מ-15 גרם המוגדרת כ"שימוש עצמי". סקירה נרחבת יותר ניתן למצוא בערך קנאביס.

תנועות לגליזציה ברחבי העולם פועלות לשינוי הגדרתם של החשיש ושאר תכשירי קנאביס כ"סמים מסוכנים" מבחינת התייחסות החוק אליהם, והגדרתם מחדש כ"סמים קלים" שיותרו לשימוש, אחזקה וסחר תחת פיקוח. לטענת תומכי הלגליזציה, נזקי סמים מעין אלה, אם קיימים, קלים לאין שיעור מנזקיהם של חומרים אחרים הנחשבים חוקיים (כגון טבק ואלכוהול), אכיפת החוק ממילא אינה יעילה ואינה משיגה את מטרתה, לתכשירי הקנאביס מעלות רפואיות וטיפוליות במחלות שונות, ומוטב למקד את מאמצי הרשויות בסמים הקשים כדוגמת קוקאין והרואין. ברשויות פיקוח הסמים של מדינות אחדות אכן התקבלה גישה זו או גרסה מתונה שלה.

ואני אומר: ככה לא בוחרים ספה

בחזרה לשגרה

שבת, 6 באוקטובר, 2007

זהו, נגמרו החגים הסטלות המעולות סביב הארוחות שחיתות להקיא.

 

מעכשיו שיגרה….תהנו ותנו לי קטנה בראש.

רדיו המחירון גאה להציג ספיישל בחזרה לשגרה::

 

פקק

 

 

 

 

בMSN מסדרים את הראש

יום שישי, 5 באוקטובר, 2007
אלברטמצעד הסלבס המסטולים. קצת ישן אבל נעים להיזכר…תבלו:ב MSN מסדרים את הראש אחרי העבודה
HOT בידור ישראלי דירג עבורכם את מצעד הסטלנים בקרב סלבריטאי ארצנו. מי עישן מה, מתי וכמה הוא ישב על זה? צפו ותדעו

מספר 1

1. הכי סטלן שיש

 

2

2. הכי סטלנית בברנג'ה